Policijos ir prokurorų pareiškime sakoma, kad jie daugiau kaip metus dirbo, kol likvidavo turgų „Chemical Revolution“, kuriame buvo pardavinėjami amfetaminas, kokainas, heroinas, kanapės, ekstazis, LSD ir kiti sintetiniai narkotikai.

Ši svetainė, kurioje buvo galima atsiskaityti bitkoinais, pradėjo veikti 2017 metų rugsėjį. Teigiama, kad jai vadovavo 26 metų vokietis, kuris yra sulaikytas nuo gegužės.

Dabar areštuoti įtariamieji – aštuoni vokiečiai nuo 24 iki 35 metų amžiaus, 32 ir 44 metų lenkai ir 43 metų olandas – tvarkė nelegalių prekių įsigijimą, pakavimą, transportavimą ir platinimą.

Pirmas policijos reidas buvo surengtas 2018 metų pradžioje, kai rytinėje Brandenburgo žemėje buvo areštuotas vokietis, kurio namuose rasta daug narkotikų.

2019 metais nuo vasario iki gegužės vokiečių tyrėjai bendradarbiaudami su kolegomis Lenkijoje, Nyderlanduose, Prancūzijoje ir Ispanijoje areštavo dar 10 įtariamųjų.

Pareigūnų penktadienio pranešime nepateikiama informacijos apie svetainėje parduotų narkotikų kiekį ar gautas pajamas.

Gegužės mėnesį vokiečių pareigūnai paskelbė, kad išardė antrą pagal dydį pasaulyje vadinamojo tamsiojo interneto turgų.

Šioje svetainėje „Wall Street Market“ buvo prekiaujama narkotikais, pavogtais duomenimis, suklastotais dokumentais ir kenksminga programine įranga.