„Dega vieno iš įmonės korpusų stogas, ugniagesiai jau išvyko, informacija tikslinama“, - sakė pareigūnai.

Kaip praneša socialiniuose tinkluose Krasnojarsko gyventojai, didžiulis dūmų stulpas matyti iš įvairių miesto rajonų.

Kaip pažymi „Interfax“, akcinė bendrovė „Krasmaš“ yra viena didžiausių Rusijoje ginklų ir šaudmenų gamintojų. Įmonė gamina tarpžemynines raketas „Sineva“.

Rusijos pareigūnai: gaisras gamykloje nekelia grėsmės raketų gamybos cechams

Gaisras, kilęs penktadienį Krasnojarsko mašinų gamyklos („Krasmaš“) teritorijoje, nekelia grėsmės raketų gamybos cechams. Tai žurnalistams pranešė Rusijos pareigūnai.

„Gaisras nekelia grėsmės cechams, kuriuose gaminamos raketos „Sarmat“ ir „Sineva“. Dega šaldytuvų sandėlis, visi kiti pagrindiniai cechai yra toli nuo gaisro židinio“, - teigė šaltinis avarinėse tarnybose.

Pasak Rusijos pareigūnų, bendras gaisro plotas sudaro 5 tūkstančius kvadratinių metrų, stogas įgriuvo 2,5 tūkstančių kvadratinių metrų plote. Gaisrui suteikta ketvirta, aukščiausia sudėtingumo kategorija. Apie nukentėjusius žmones nepranešama.

Akcinė bendrovė „Krasmaš“ yra viena didžiausių Rusijoje ginklų ir šaudmenų gamintojų. Įmonė buvo įsteigta 1932 metais. Ji gamina balistines raketas povandeniniams laivams, įbėgio bloko bazinius modulius nešančiosioms raketoms „Zenit“ ir „Proton“.