„Apie 12 val. 10 min. (vietos ir Lietuvos) laiku Kursko mieste pasibaigus paradui tankas T-34 nuslydo nuo platformos ir apvirto, jį mėginant užvairuoti ant priekabos. Tanko vairuotojas mechanikas nenukentėjo“, – sakoma kariškių pranešime.

„Į įvykio vietą atvykęs remontininkų padalinys operatyviai užkėlė tanką ant priekabos, o vėliau šarvuotoji mašina buvo nugabenta į dislokavimo vietą“, – pridūrė kariškiai.

Pasibaigus paradui, technika buvo kraunama ant platformų, ruoštasi ją išvežti iš miesto. Tuo metu kažkas nutiko ne pagal planą, rašo dddkursk.ru.

Vienas iš tankų nukrito nuo platformos ir apvirto. Kaip teigia liudininkai, tanko T-34 ekipažą sudarė du žmonės. Laimei, liukas nebuvo užblokuotas, tad jie greitai išlipo lauk.

Kaip pasakoja liudininkai, iš tanko T-34 netgi pasipylė dūmai, tačiau ugniagesiai skubiai gaisrą užgesino.

Nukentėjusiųjų nėra. Aplink į bėdą patekusį tanką greitai susirinko minia smalsuolių. Dauguma ėmė filmuoti savo telefonais, kas vyksta. Policijos pareigūnai netgi buvo priversti incidento vietą aptverti.

DELFI primena, kad liepos 29 dieną, Sankt Peterburge vykusį Laivyno dienai skirtą karo laivų paradą apkartino incidentas: vienas greitaeigis karinis laivas atsitrenkė į tilto koloną.

Nuo smūgio laivo įgula akimirką kiek susvyravo, tačiau laivas galėjo tęsti pasirodymą parade. Rusijos gynybos ministerijos atstovai tvirtino, kad parado metu jokių rimtesnių incidentų neužfiksuota. Karinio laivo nesėkmę stebėjo ir Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas.

Laivyno diena Rusijoje tradiciškai minima paskutinį liepos sekmadienį.