„Jūs ką, išprotėjote?“ – atsakė V. Putinas žurnalistui, kuris jo paklausė, ar būtų kokios nors aplinkybės, kurioms esant jis sugrąžintų Krymą Ukrainai.

„Nėra tokių aplinkybių ir niekada nebus“, – pareiškė Rusijos prezidentas naujame dviejų valandų trukmės dokumentiniame filme „Putinas“.

Filmas buvo paskelbtas pagarsėjusio prokremliško TV laidų vedėjo Dmitrijaus Kiseliovo socialinių tinklų paskyrose prieš kovo 18 d. vyksiančius Rusijos prezidento rinkimus.

Rusija aneksavo Krymą 2014 metais ir palaiko sukilėlius Rytų Ukrainoje. Dėl to Vakarai Rusijai yra įvedę sankcijas.

Dokumentinį filmą prodiusavo žurnalistas Andrejus Kondrašovas, kuris yra V. Putino prezidentinės rinkimų kampanijos atstovas spaudai. Dokumentiniame filme rodomi interviu su Rusijos prezidento sąjungininkais, įskaitant buvusį Vokietijos kanclerį Gerhardą Schroederį ir V. Putino vaikystės draugą Sergejų Rolduginą.

Naftos kompanijos „Rosneft“ vadovas Igoris Sešinas filme sakė, kad vadovaujant V. Putinui jis ėjo įvairias pareigas beveik 30 metų. Jo teigimu, prezidentas yra „labai atsargus žmogus“.

„Atvirai kalbant, nežinau nė vienos klaidos, kurią jis būtų padaręs per daugelį metų, – sakė I. Sečinas. – Jis labai atsargus priimdamas sprendimus.“

Kalbėdamas apie viską, įskaitant apie savo šeimą, vaikystės meilę ir laimę, V. Putinas sakė, kad moka atleisti. „Tačiau ne viską“, – suskubo pridurti jis, pabrėžęs, kad niekada neatleistų išdavystės.

„Apskritai kalbant, negaliu pasakyti, kad būčiau susidūręs su kokiais nors rimtais įvykiais, kuriuos galėčiau pavadinti išdavyste“, – pareiškė V. Putinas.

Prognozuojama, kad per prezidento rinkimus V. Putinas surinks beveik 70 proc. balsų, o rinkėjų aktyvumas viršys 60 proc.