Nelaimė įvyko Hoksberio upėje netoli Kauano priemiesčio, 50 km į šiaurę nuo Sidnėjaus, nurodė Naujojo Pietų Velso policija.

Kaip žurnalistams sakė policijos vyresnysis inspektorius Michaelas Gormanas, vienmotoris lėktuvas guli 13 m gylyje. Visi šeši žuvusieji iškelti, bet apie lėktuve buvusių žmonių tapatybę kol kas nieko nepateikiama, nors yra pranešimų, kad keturi iš jų buvo britai. Tyrėjai dar nežino, kodėl lėktuvas nukrito.

Po avarijos nuolaužas ir degalų dėmę ant vandens pastebėjo gelbėtojų sraigtasparnis. Vietos žiniasklaida pranešė, kad lėktuvas priklausė vaizdingus skrydžius rengiančiai kompanijai „Sydney Seaplanes“.

Šios kompanijos paslaugomis dažnai naudojasi įžymybės, neseniai tarp jos klientų buvo Kembridžo kunigaikštienės sesuo Pippa Middleton ir jos vyras Jamesas Matthewsas, Australijoje leidę savo medaus mėnesį.

Australijos transporto saugumo biuro atstovas naujienų agentūrai AFP sakė, kad nukritęs lėktuvas tikriausiai yra „DHC-2 Beaver Seaplane“, skridęs atgal į Ros Bėjaus rajoną Sidnėjaus uoste.

Incidentas įvyko likus kelioms valandoms iki įspūdingo reginio, kai Sidnėjaus uostą turi nušviesti Naujųjų metų sutiktuvių fejerverkai.