Džordžtaunas – neįtikėtina mokykla, kuri suvaidino didelį vaidmenį mano asmeniniam ir profesiniam augimui, – pirmadienį naujienų agentūrai AP sakė E.Trumpas. – Aš taip didžiuojuosi Tiffany ir viskuo, ką ji pasiekė. Ji – nuostabi jauna moteris, puiki sesuo, ir jos laukia nuostabi ateitis.“

Džordžtauno universiteto teisės mokykla yra vos už kelių kvartalų nuo Baltųjų rūmų.

23 metų Tiffany Trump yra prezidento ir jo antrosios žmonos Marlos Maples dukra. Anksčiau šiais metais ji baigė Pensilvanijos universitetą, savo tėvo alma mater .

Baltieji rūmai neatsakė į prašymą pakomentuoti T. Trump teisės mokyklos pasirinkimą.

Pirmiausia dėl studijų Tiffany Trump retai rodydavosi per savo tėvo rinkimų kampaniją. Tačiau ji pasakė kalbą per Respublikonų partijos nacionalinį suvažiavimą praėjusią vasarą, kurioje bandė pateikti žmogiškesnį tėvo paveikslą, nematomą po stačiokiško būdo verslininko išore. Kalba buvo palankiai įvertinta.

„Man tėvo matas yra pagrįstas tuo, kaip jis remia ir palaiko tave, kai tau sunku, – tuomet sakė ji. – Prieš kelerius metus mirė man labai brangus žmogus ir pirmas skambutis, kurio sulaukiau, kaip ir žinojau, buvo mano tėvo.“

Tiffany taip pat kelis kartus pasirodė mitinguose rinkimų kampanijos pabaigoje, ypač – Pensilvanijoje. Praėjusį mėnesį ji dalyvavo Baltųjų rūmų Velykų margučių ridenimo šventėje, praėjusią savaitę – tėvui sakant kalbą Antrojo pasaulinio karo laikų lėktuvnešyje, be to, daug kartų lankėsi tėvo valdose Floridoje „Mar-a-Lago“.

Ji bus antras prezidento vaikas, paskui tėvą atsikraustęs į Vašingtoną. Tiffany sesuo Ivanka su vyru Jaredu Kushneriu į sostinę persikėlė anksčiau šiais metais ir tapo vienais įtakingiausių prezidento patarėjų.

Su suaugę D.Trumpo sūnūs Ericas ir Donas jaunesnysis liko Niujorke ir prižiūri tėvo verslo imperiją.

Jauniausias D.Trumpo sūnus, 11-metis Barronas, gyvena Niujorke su motina, pirmąja šalies ponia Melania Trump. Baltieji rūmai sakė, kad jiedu persikraustys į Vašingtoną pasibaigus mokslo metams, bet daugiau detalių nepateikė.