K. Westas, reta pramogų pasaulio žvaigždė ir dar retesnė afroamerikiečių įžymybė, reiškianti paramą D.Trumpui, sakė, kad nuvyko su politiniu lyderiu aptarti mažumoms rūpimus klausimus.

K. Westas, kurį sekė palyda su nuosavu operatoriumi, tylėdamas įėjo į D.Trumpo konglomerato būstinę – dangoraižį „Trump Tower“ Niujorke, o po 40 minučių grįžo į vestibiulį su pačiu išrinktuoju prezidentu, kuris, paklaustas, ką jiedu aptarė, atsakė: „Gyvenimą.“

„Tik draugai, tik draugai. Jis – geras žmogus. Jau seniai. Jau seniai draugai“, – pasakė aiškiai linksmai nusiteikęs D.Trumpas, kuris uždėjo ranką K.Westui ant peties.

K.Westas, kuris vilkėjo prigludusį juodą sportinį nertinį ir avėjo baltus sportbačius, reporteriams beriant klausimus, tarp jų – dėl jo ankstesnio pažado 2020 metais siekti prezidento posto, iš pradžių stovėjo paniuręs ir sunėręs rankas.

„Dabar esu čia, tik kad nusifotografuočiau“, – galiausiai ištarė K.Westas ir nusišypsojo.

Vėliau K.Westas detalizavo per savo ir D.Trumpo mėgstamiausią bendravimo priemonę – „Twitter“. Reperis sakė, kad atvyko aptarti „daugiakultūrių klausimų“ ir iškėlė patyčių, švietimo ir smurto Čikagoje, kurioje užaugo, temas.

„Jaučiu, jog svarbu turėti tiesioginę bendravimo liniją su mūsų būsimuoju prezidentu, jeigu iš tikrųjų norime permainų“, – rašė K.Westas.

O atsakydamas į klausimus apie savo paties prezidentines ambicijas parašė: „#2024“. Tai reikštų rinkimus po teorinės antros D.Trumpo kadencijos.

Išgąstis dėl psichinės sveikatos

Apie pramogų pasaulį rašanti svetainė „E! News“ pranešė, kad D.Trumpas nori paskirti K.Westą „tam tikru ambasadoriumi“, susijusiu su „verslininkų lyderyste“.

Cituodamas anoniminį šaltinį iš K.Westo aplinkos, „E! News“ rašė, kad D.Trumpas susisiekė, nes mano, kad šis reperis, kuris anksčiau šiemet sakė turintis 53 mln. dolerių skolų, yra „puikus pavyzdys kalbant apie verslą“.

Praėjusį mėnesį K.Westas auditoriją Kalifornijoje pribloškė ilga kalba, kurioje tvirtino, kad nebalsavo, bet būtų parėmęs D.Trumpą, nes vertina šio verslo magnato atvirumą.

Netrukus, po virtinės padrikų komentarų scenoje, tarp kurių buvo pareiškimas, kad kartais su juo dirbantis Jay Z siunčia žudikus jo nužudyti, ir kaltinimai „Facebook“ įkūrėjui Markui Zuckerbergui už tai, kad jis neapmoka jo skolų, K.Westas atsidūrė ligoninėje.

Naujienų apie įžymybes svetainė TMZ pranešė, jog K.Westo gydytojas baiminosi, kad jis patyrė psichinį išsekimą, ir jog K. Westas pirmadienį nuskrido į Niujorką susitikti su psichiatru.

Į „Trump Tower“ neatvyko reperio žmona, realybės televizijos žvaigždė Kim Kardashian.

Ji vengia viešumos nuo to laiko, kai plėšikai įsiveržė į jos viešbučio numerį Paryžiuje ir surišę ją pagrobė papuošalų už 10 mln. dolerių (9,4 mln. eurų), tačiau bulvarinė žiniasklaida pastaruoju metu spėlioja ir apie poros santuokos būklę.

Panašus stilius

Laikraštis „New York Post“ pranešė, kad D. Trumpas taip pat susitiks su italų tenoru Andrea Bocelli, kuris ketvirtadienį koncertuos arenoje „Madison Square Garden“, ir paprašys jo dainuoti per jo inauguraciją sausio 20 dieną.

Tik nedaugelis artistų parėmė D.Trumpą, kuris per rinkimų kampaniją kritikavo meksikiečius, musulmonus ir kitas mažumas, ir kurį parėmė daugiausia baltieji darbininkų klasės vyrai.

K.Westas anksčiau agitavo už prezidentą Baracką Obamą, o po uragano „Katrina“ kaltino tuometinį prezidentą George'ą W.Bushą, kad šis nesirūpina afroamerikiečiais.

39 metų reperis taip pat buvo tarp pirmųjų hiphopo atstovų, tvirtai pasisakiusių prieš homofobiją.

Tačiau K.Westas vis dažniau provokuoja palyginimus su D. Trumpu, nes mėgaujasi susireikšminimu socialinėje žiniasklaidoje ir kritikuoja isteblišmento taisykles.

K.Westas yra lyginęs save su Michelangelo, tvirtinęs, kad „Grammy“ skirstomi sukčiaujant, grasinęs boikotuoti šiuos muzikos industrijos apdovanojimus, jeigu nebus nominuotas „Metų albumo“ kategorijoje.

Šioje kategorijoje jis ir nebuvo nominuotas, bet gavo aštuonias kitas nominacijas.