„Šiuo metu Maskva ir Pekinas mums labai pavydi aljansų visame pasaulyje, nes jie nieko panašaus neturi. Jie labai apsidžiaugtų, jeigu mes išsirinktume prezidentą, kuris gali sukelti grėsmę šiam jėgos šaltiniui. Jeigu D. Trumpas pasieks savo tikslą, Kremliuje bus šventė. Mes negalime leisti, kad šitaip atsitiktų“, - sakė buvusi JAV valstybės sekretorė Kalifornijos valstijos San Diego mieste.

Anot H. Clinton, D. Trumpas nesugebėtų eiti prezidento pareigų, o jo idėjos „pavojingos“. „Jis moraliai netinkamas šioms pareigoms, kurios reikalauja žinių, ištvermės ir didžiulės atsakomybės“, - pabrėžė ji.

Niekas niekada neperduos D. Trumpui branduolinio ginklo kodų, nes tai gali sukelti karą, sakė H. Clinton. „Mes negalime atiduoti mūsų vaikų ir anūkų saugumo į jo rankas. Mes negalime jam leisti rizikuoti Amerikos likimu“, - pridūrė politikė.

JAV prezidento rinkimai įvyks lapkričio 8 d. Liepą demokratai ir respublikonai surengs nacionalinius suvažiavimus, kur paaiškės partijų kandidatai į prezidentus.