Šis susirašinėjimas trumposiomis žinutėmis, trečiadienį paskelbtas laikraštyje „Milenio“, vyko prieš garsųjį J.Guzmano, K.del Castillo ir JAV aktoriaus Seano Penno susitikimą Meksikos džiunglėse spalio mėnesį ir po jo.

Žinutės leidžia kitu kampu pažvelgti į sunkiai suvokiamus tuometinio bėglio ir aktorės, kuri tarpininkavo J.Guzmano ir jam mažai žinomo aktoriaus S.Penno susitikimui, santykius.

Žinutėse, kurias perėmė Meksikos pareigūnai, aktorė ir narkomafijos bosas rašė apie tekila ir šampanu aplaistytą susitikimą, J.Guzmanas žadėjo ja „pasirūpinti labiau nei savo paties akimis“, o meksikiečių aktorė išreiškė norą su juo susitikti „akis į akį“.

„Aš jumis pasirūpinsiu. Pamatysite, kai atvyksite“, – rašė J.Guzmanas, pasirašęs „Papa“, savo rugsėjo 26 dienos žinutėje, praėjus daugiau nei dviem mėnesiam po jo pabėgimo iš sugriežtinto saugumo kalėjimo.

„Jūs tokia graži, mano drauge, visais atžvilgiais“, – rašė garsusis Sinaloa narkotikų kartelio lyderis meksikiečių žvaigždei K.del Castillo, gerai žinomai iš jos atlikto narkotikų mafijos bosės vaidmens televizijos seriale „Pietų karalienė“ (The Queen of the South).

K.Del Castillo, žinutėse vadinama „Beauty“ (Gražuolė), jam atsakė: „Turiu prisipažinti, kad pirmą kartą jaučiuosi apsaugota. Sužinosite mano istoriją, kai turėsime laiko pasikalbėti, bet kažkodėl jaučiuosi saugi ir žinau, kad žinote, kad esu ne tik aktorė ar viešas asmuo, bet ir moteris, asmenybė“.

Savo vardo tekilos liniją turinti aktorė toliau pažadėjo: „Atsivešiu tekilos, pasivaišinsim, nes tai svajonė, kurią norėjau įgyvendinti“.

J.Guzmanas, kuris yra vedęs buvusią grožio karalienę ir su ja susilaukęs dvynių dukterų, ir dar turi vaikų su kitomis moterimis, K.del Castillo rašė, kad su ja nori susitikti jo motina.

Kate del Castillo
Foto: AFP/Scanpix

Du meksikiečių pareigūnai naujienų agentūrai AFP patvirtino, kad laikraščiui „Milenio“ nutekintas žinučių tekstas yra autentiškas.

K.Del Castillo trečiadienį socialiniame tinkle „Twitter“ paskelbė pirmą viešą pareiškimą po to šeštadienio, kai į viešumą iškilo jos susitikimas su J.Guzmanu.

„Nieko stebėtina, kad daugelis išsigalvoja dalykų, kurie, jų manymu, gali pasitarnauti geram straipsniui ir kurie nėra tiesa, – rašė ji. – Nekantraudama laukiu, kada pasidalinsiu su jumis savo istorija“.

S.Pennas, kuris savo spalio 2 dienos susitikimą su J.Guzmanu aprašė žurnale „Rolling Stone“ šeštadienį pasirodžiusiame straipsnyje, sakė, kad J.Guzmanas tikėjosi, jog K.del Castello padės jam pastatyti biografinį filmą apie save.

Po susitikimo, spalio 10 dieną aktorė parašė: „Nuo tada, kai jus pamačiau, nedaug bemiegu. Mane labai sužavėjo jūsų istorija... Tik apie ją ir galvoju“.

„O mane labiau sužavėjote jūs, nei ta istorija“, – atsakė 58 metų J.Guzmanas.

Kitą žinutę jis aktorei išsiuntė spalio 23 dieną, kurioje jai palinkėjo laimės jos 43 gimtadienio proga.

„Kokia graži gimtadienio dovana! Ačiū! Labai greitai susitiksime“, – parašė ji.

Antradienį meksikiečių pareigūnai sakė, kad J.Guzmano „beveik įkyrus“ troškimas dar kartą pamatyti K.del Castillo prisidėjo prie jo sulaikymo praėjusį penktadienį Močiso mieste, esančiame jo gimtojoje šiaurės vakarų Sinaloa valstijoje.

Meksikos vyriausybė pranešė, kad pareigūnai pradėjo tyrimą dėl „veiksmų“, o ne žmonių, susijusių su susitikimu spalio mėnesį.

Teisės ekspertai taip pat abejoja, kad aktoriams galėtų būti pateikti kokie nors kaltinimai, nebent jie būtų paėmę iš J.Guzmano neteisėtai uždirbtų pinigų filmo kūrimui.

Nors J.Guzmanas sutiko pasimatyti su S.Pennu, atrodo, kad vienas garsiausių pasaulio narkomafijos bosų nedaug žinojo apie šį „Oskaru“ apdovanotą Holivudo aktorių.

J.Guzmano ir jo advokato, kuris tarpininkavo jam bendraujant su K.del Castillo, susirašinėjime teisininkas pasakojo savo darbdaviui apie 2003 metų filmą „21 gramas“ (21 Grams).

Narkomafijos bosas dukart paprašė advokato pakartoti aktoriaus vardą ir naujausio filmo su S.Pennu pavadinimą.

„Radau Seaną Penną internete“, – atrašė „Papa“.