Policija nurodė, kad vietos moteris rado vieno kūdikio palaikus bute, esančiame Valenfelso miestelyje netoli sienos su Čekija, ir iškvietė pareigūnus pagalbos telefonu.

„Pareigūnai rado kelių kūdikių palaikus. Policija ir prokuroras ... mano, kad mirusieji tikriausiai yra septyni“, – sakoma policijos pranešime, kuriame nepateikiama detalių apie tų palaikų būklę.

Naujienų agentūra DPA anksčiau pranešė, kad palaikus rado viena gydytoja.

Policija pridūrė, kad pareigūnai kol kas negalėjo apklausti anksčiau tame bute gyvenusios 45 metų moters, bet apklausia kelis kitus žmones.
Palaikus tiria teismo medicinos ekspertai, bet šis procesas „kurį laiką užtruks, nes jų būklė kai kuriais atvejais yra prasta“, todėl rezultatų reikėtų tikėtis ne anksčiau kaip ateinančios savaitės pradžioje, sakoma policijos pranešime.

Kol kas neaišku, kada mirė tie kūdikiai; taip pat nežinoma, ar kas gyveno tame bute, kai palaikai buvo surasti.

Tyrėjai apie šį šiurpų radinį pirmąkart pranešė ketvirtadienio vakarą, o vietos žiniasklaidos pranešimuose sakoma, kad palaikai buvo aptikti tos dienos popietę.

Vokietijoje per kelerius pastaruosius metus nagrinėta ne viena vaikžudystės byla.

Pernai gegužę viena moteris buvo nuteista kalėti trejus metus ir aštuonis mėnesius už savo dviejų vaikų nužudymą. Tų naujagimių palaikus motina buvo paslėpusi šaldiklyje.

2013 metų spalį atliekant statybos darbus Bavarijoje buvo rasti dviejų kūdikių palaikai.

2008 metais šalį sukrėtė šiurpiausia po karo vaikžudystės byla, kai viena 42 metų moteris buvo nuteista už savo aštuonių naujagimių nužudymą.