Princas pasirodė viešai pirmą kartą nuo to laiko, kai praėjusio mėnesio pabaigoje iškilo minimi įtarimai ir kai Bakingamo rūmai buvo priversti paskelbti precedento neturintį viešą paneigimą.

Kalbėdamas ketvirtadienį, Andrew sakė: „Norėčiau pakartoti ir vėl patvirtinti pareiškimus, kuriuos mano vardu jau padarė Bakingamo rūmai. Mano dėmesio centre yra mano darbas“.

Jorko kunigaikštį pasitiko kamerų užtvara, kai jis atvyko į prašmatnų Šveicarijos Alpių kurortą Davosą, kur susitinka pasaulio turtingieji ir galingieji.

Maždaug 200 žmonių vėliau ketvirtadienį turėjo dalyvauti jo priėmime „Pitch@Palace“ viešbutyje „Belvedere“, o šiuo renginiu siekta pademonstruoti britų kompetenciją skaitmeninių technologijų srityje.

Andrew turi namelį šalia Davoso ir dažnai dalyvauja kasmetiniame Pasaulio ekonomikos forume Davose, kur paprastai nesulaukia didelio dėmesio.

Jį įtraukusio skandalo centre esanti moteris sako, kad milijardieriaus, Volstrito finansininko ir buvusio Andrew draugo Jeffrey Epsteino buvo „verčiama turėti lytinių santykių“ su princu, kai jai buvo 17-a, ir kad ji su juo buvo susitikusi Londone, Niujorke ir Karibuose.

Ji teigia, kad J.Epsteinas, kuris 2008 metais buvo nuteistas už nepilnametės skatinimą užsiimti prostitucija ir atliko kalėjimo bausmę, laikė ją kaip „sekso vergę“.

Moters advokatai trečiadienį paskelbtame laiške sako norintys, kad karalienės Elizabeth II antrasis sūnus su priesaika atsakytų į šiuos kaltinimus.

Laiške, kuris buvo pateiktas Floridos teismui ir kuriuo padidinamas spaudimas princui Andrew, advokatai prašo jo sutikti su apklausa „dėl bendravimo ... su „Džeine Do #3“, prasidėjusio maždaug 2001 metų pradžioje“.

Prašyme teigiama, kad apklausa turėtų trukti tik maždaug dvi valandas, prie jo pridėta nuotrauka, kurioje Jorko kunigaikštis matyti ranka apkabinęs tą moterį.

Bakingamo rūmai minimus įtarimus pavadino „neteisingais ir be pagrindo“.