Visgi jo tikinimu, aktyvistai nežada apleisti aikštės, nes esą tikrai ne visi jų keliami reikalavimai yra įgyvendinti.

„Maidanas dabar ramus. Ką tik tradiciškai čia nuskambėjo 7 val. Ukrainos himnas ir maldos. Vienas iš Maidano aktyvistų paskelbė, kad atėjo laikas sutvarkyti elektros generatorių, todėl greitai bus nutraukta filmų transliacija, iš naujo perkraus generatorių arba bus atvežtas naujas. Jie sakė: „Mums jo reikia tam, kad Maidanas toliau gyvuotų ir funkcionuotų.“

„Iš tikrųjų žmonių aikštėje šį rytą nėra daug, bet Maidano miestelio gyvenimas verda. Ką tik buvo paskelbta, kad savanoriai turi vykti į virtuvę ir šie patraukė vykdyti eilinės stovyklos, kuri čia jau 3 mėnesius. Gyvenimas Maidane tęsiasi, bet jis nebe toks, koks buvo prieš dvi ar tris dienas“, - laidoje „Ryto espresso“ sakė R. Jasiulionis.

Visgi žurnalisto teigimu, Maidane esantys aktyvistai, nepaisant to, kad prezidentas Viktoras Janukovyčius nušalintas nuo pareigų, jau yra suplanuoti išankstiniai prezidento rinkimai gegužės 25-ąją ir iš kalėjimo paleista Julija Tymošenko, išsiskirstyti nežada. Ukrainiečiai nori priklausyti Vakarų civilizacijai, nebebūti Rusijos „kolonija“.

„Tam reikia pirmalaikių Rados rinkimų“, - patikino „Žinių radijo“ žurnalistas R. Jasiulionis.

Pasak žurnalisto, Maidano aktyvistai skelbia, kad būtent jie kontroliuoja situaciją šalyje.

„Tai pasireiškia tokiais įdomiais dalykais, pavyzdžiui, bendros Maidano apsaugos ir Vidaus reikalų ministerijos struktūrų komandos, kurios patruliuoja ir gatvėse, ir reguliuoja eismą“, - teigė R. Jasiulionis.

Visą laidos įrašą galite išgirsti čia.