Diena anksčiau, antradienį, Sočyje pareigūnai kelioms valandoms buvo sulaikę Nadeždą Tolokonikovą ir Mariją Aliochiną dėl vagystės iš viešbučio.

Tautiniais rūbais apsirengę kazokai dažnai padeda policijos pajėgoms Rusijos pietinėje dalyje – ši tradicija siekia carinės Rusijos laikus.

Civiliais rūbais vilkintys pareigūnai per susirėmimą panaudojo ašarines dujas, paskelbė N.Tolokonikovos vyras Piotras Verslovas tinkle „Twitter“.

Pati N.Tolokonikova šiame tinkle savo paskyroje parašė, kad ruošėsi surengti naują protesto akciją, kuri vadinasi „Putinas išmokys tave mylėti tėvynę“.

Pasak jos, abi „Pussy Riot“ merginas „užpuolė kazokai, mušė lazdomis ir purškė ašarines dujas“.

M.Aliochina paskelbė savo nuotrauką, kurioje matomos po muštynių ant krūtinės likusios kraujosrūvos.

Moterys kreipėsi medikų pagalbos į Sočio ligonines. Sočio centras yra maždaug už 30 km į šiaurę nuo olimpinių žaidynių vietos.

2012 metais N.Tolokonikova ir M.Aliochina už chuliganizmą iš religinės neapykantos buvo nuteistos dvejus metus kalėti, bet gruodžio pradžioje buvo paleistos pagal Kremliaus paremtą amnestiją. Moterys buvo nuteistos už tai, kad Maskvos Kristaus Išganytojo katedroje 2012 metų vasarį peikiamai dainavo apie Vladimirą Putiną.