D.Rodmanas, kuris Kim Jong Uną vadina draugu ir kuris ką tik grįžo po savo antro apsilankymo Pchenjane, laikraščiui „The Guardian“ sakė, kad per naujausią savo penkių dienų kelionę skyrė laiko "atsipalaiduoti prie jūros" su lyderio šeima.

"Laikiau jų kūdikį Ju Ae ir taip pat kalbėjausi su (Kim Jong Uno žmona). Jis – geras tėtis ir turi nuostabią šeimą", - sakė D.Rodmanas. Nors Kim Jong Unas yra labiau viešas asmuo nei kada nors buvo jo velionis intravertiškas tėvas Kim Jong-Ilas (Kim Čen Iras), apie jo asmeninį gyvenimą žinoma nedaug kas.

Ginčijamasi net dėl jo amžiaus – pranešama ir apie 29, ir apie 31 metus. Tai, kad jis yra vedęs buvo atskleista tik praėjusių metų liepą, kai pasirodė nuotraukos, kuriose įamžinta naująjį lyderį oficialiuose renginiuose lydėjusi jauna moteris. Vaiko laukimas prasidėjo gruodį, kai valstybinės televizijos reportažuose jo žmona Ri Sol Ju (Li Sol Džu) atrodė paskutinius mėnesius nėščia.

Jokio oficialaus patvirtinimo dėl lyderio vaiko gimimo nebuvo, bet D.Rodmanas prieš pusmetį, po savo pirmojo netikėto apsilankymo Šiaurės Korėjoje, pakomentavo, kad Ri Sol Ju dažnai kalbėdavo apie savo dukrytę. Buvo ir nepatvirtintų pranešimų, kad pora jau turėjo vieną vaiką.

Kim JongUnas yra Šiaurės Korėjos valdančiosios dinastijos trečios kartos lyderis po savo senelio Kim Il Sungo (Kim ir Seno) ir tėvo Kim Jong Ilo. Tokioje konservatyvioje, hierarchinėje visuomenėje kaip Šiaurės Korėjos, sako stebėtojai, beveik nėra jokių galimybių perduoti vadovavimą dukteriai. D.Rodmanas „Twitter“ parašė, kad pirmadienį padarys svarbų pareiškimą, bet plačiau nekomentavo.

Ekstravagantiškasis buvęs „Chicago Bulls“ žaidėjas „The Guardian“ sakė, kad su Kim Jong Unu aptarė planus sužaisti "istorines draugiškas krepšinio rungtynes" tarp Šiaurės Korėjos ir Jungtinių Valstijų.