"Jungtinės Valstijos, kaip aiškiai leido suprasti prezidentas Barackas Obama, nenori, kad Iranas kurtų branduolinį ginklą, - pažymėjo jis. - Tai - raudona linija mums ir, žinoma, izraeliečiams, su kuriais turime bendrą tikslą... Jeigu jie (iraniečiai) pasistūmės į priekį, kurdami branduolinį ginklą, ir mes gausime atitinkamų žvalgybos duomenų, tai imsimės visų reikiamų žygių, kad juos sustabdytume".

"Taip pat ir karinių?" - uždavė patikslinantį klausimą laidos vedėjas. "Neatmetamas nė vienas iš galimų veiksmų variantų", - atsakė L. Paneta.

Anot jo, kol kas Irano vadovybė nepriėmė politinio sprendimo pradėti atominės bombos gamybą. "Bet jei jie nuspręs tatai padaryti, tai galimas daiktas, jiems prireiks metų, kad pasigamintų bombą, ir po to dar metų ar dvejų, kad pritaikytų ją kokiai nors gabenimo priemonei", - pažymėjo jis.

Gruodžio pabaigoje pagrindinis prezidento B. Obamos karinis patarėjas, JAV ginkluotųjų pajėgų štabų viršininkų komiteto pirmininkas generolas Martinas Dempsey pabrėžė, jog Teheranas "neturėtų nepakankamai vertinti JAV ryžto" neleisti, kad jis įgytų branduolinį ginklą. M. Dempsis patvirtino, jog Pentagonas rengia Irano branduolinių objektų apšaudymo raketomis ir bombardavimo planus. Generolas taip pat pažymėjo, jog nėra jokių garantijų, kad Izraelis iš anksto įspės Vašingtoną, jeigu ryšis savarankiškai karinei akcijai.