Tai galėtų reikšti susitarimo žlugimą. Ahmedas Khalifa al Kaabi, susitarimą remiančios Persijos įlankos bendradarbiavimo tarybos ryšių su žiniasklaida pareigūnas, sakė, kad šešių šios grupės valstybių užsienio reikalų ministrai vėliau sekmadienį susitiks Rijade ieškoti išeities iš Jemeno krizės, kuri gali destabilizuoti visą Arabijos pusiasalį.

GCC sudaro naftos turtingos Jemeno kaimynės: Saudo Arabija, Kuveitas, Jungtiniai Arabų Emyratai, Kataras, Omanas ir Bahreinas.

Jemeno opozicinės partijos, kurios iš pradžių sutiko su minimu susitarimu, sakė, kad jo nepasirašys, jei to pats asmeniškai nepadarys ir prezidentas Ali Abdullah Salehas.

Tuo tarpu šimtų tūkstančių jemeniečių, kurie nuo vasario pradžios rengia demonstracijas prieš prezidentą, atstovai susitarimą atmetė iš esmės. Jie pareikalavo, kad A.A.Salehas nedelsdamas atsistatydintų ir būtų teisiamas.

Pasirašymo ceremonija turėjo įvykti Saudo Arabijos sostinėje Rijade, sekmadienį arba pirmadienį.

Masinių antivyriausybinių demonstracijų Jemene dalyviai reikalauja jau 32 metus valdančio A.A.Saleho atsistatydinimo. Per pastaruosius kelis mėnesius, saugumo pajėgoms vaikant protestus, žuvo mažiausiai 140 žmonių.