Dr. Lynn Arcara panaudojo amžių senumo „atstumtos meilės“ įstatymu, kad galėtų į teismą paduoti vieną artimiausių savo draugių už tai, kad ši užmezgė romaną su jos vyru, su kuriuo jie buvo susituokę šešerius metus.
Būdama keletą mėnesių nėščia L. Arcara pasikvietė į svečius savo draugę Susan Pecoraro pabūti jų namie Chapel Hill miestelyje, Šiaurės Karolinos valstijoje, JAV, ir padėti jai dekoruoti vaiko kambarį.

Tačiau 45 m. amžiaus S. Pecoraro užmezgė slaptus meilės ryšius su L. Arcara vyru Russelu, atsargos karininku.

Kai pagimdžiusi dukterį apie romaną sužinojo L. Arcara, santuoka nutrūko, ir pora išsiskyrė.

45 m. amžiaus radiologė pradėjo teisminį procesą, siekdama susigrąžinti 5,8 mln. dolerių. Anot jos, tokią sumą pinigų ji būtų uždirbusi, jei būtų likusi su savo vyru.

L. Arcarą teisme atstovavusi advokatė Cynthia Mills teigė, kad jos klientę išdavė jos artimiausia draugė.

„Ji atvyko ir padėjo mano klientei išdažyti vaiko kambarį, tačiau tuo pat metu ji „pasivaišino“ mano klientės vyru, – sakė C. Mills.
Advokatė tikino galinti teismui pristatyti dokumentus, įrodančius, jog L. Arcara ir jos vyras buvo laimingi prieš užsimezgant romanui.

Jos teigimu, 2000-ųjų liepą susituokusi pora su vyru turėdavo bendrų užsiėmimų: vyras gamindavo maistą žmonai ir ruošėsi jų pirmojo vaiko gimimui.

„Ji buvo puiki žmona, ji yra puiki motina, puikus žmogus ir ji buvo labai kenčianti liudininkė,“ – tvirtino C. Mills.

Nuo išsiskyrimo L. Arcara išsikraustė į Floridą, o jos buvęs vyras gyvena kaimyninėje Džordžijos valstijoje.

S. Pecoraro gyvena Hebrono miestelyje, Merilende. Jai gali ir nereikėti teismo nurodytos sumos, kadangi nuosprendis negalioja kitoje valstijoje.
Pitto apygardos teismo paskirta 5,8 mln. dolerių kompensacija yra antra pagal dydį kada nors išreikalauta pagal „atstumtos meilės“ įstatymą.