„Man paskambino prieš Kalėdas. Kitame laido gale balsas sakė „Kremlius <...> Rusija <...> Maskva <...> mes norime jūsų grupės“,- pasakojo „Bjorn Again“ grupės įkūrėjas Rodas Stephensas.

„Supratau, kad jis verčia kažkieno kito žodžius. Aš pamaniau, kad kas nors iš grupės bando mane apgauti ir pasakiau jam, kad atsiųstų elektroninį laišką“, - teigė R. Stephensas.

Vis dėlto pasiūlymas buvo tikras. Keturi grupės nariai ir jų pagalbininkai nuskrido į Maskvą ir devynias valandas keliavo į paslaptingą vietą.

„Ministras pirmininkas ir jo žmona nestovėjo, bet kad ir kas ten buvo, jie šoko ant sofos ir dainavo „Honey Honey“. Visi tie valdžios atstovai traukė dainas ir šoko, rodydami pirštus. Jie tikrai įsijautė į tai, nors jų buvo tik devyni. Pabaigoje ministras pirmininkas šaukė „bravo bravo“ ir garsiai mums paplojo“, - pasakojo Anni-Frid Lyngstad partijas atliekanti Jenniferė Robb.

Rusijoje surengto koncerto metu grupė atliko tokias dainas „Waterloo“, „Money, Money, Money“, „Dancing Queen“ ir „Mamma Mia“.

Pusryčiams suvalgę barsčių, dainininkai buvo palydėti į oro uostą. V. Putinas už valandos koncertą sumokėjo 20 tūkst. svarų sterlingų (apie 77,5 tūkst. litų).

„Dabar gailiuosi, kad nepaprašiau dvigubai“,- sakė R. Stephensas.