Ministras pirmininkas Costo Caramanlio pažadėjo numalšinti vis labiau įsiliepsnojantį smurtą, kai apie 300 jaunuolių Atėnuose prie parlamento apmėtė akmenimis riaušių policiją.

Salonikuose jaunimas niokojo automobilius, parduotuves, o į policijos nuovadą įmetė degantį Molotovo kokteilį, nuo kurio nukentėjo vienas policininkas, kuris buvo nuvežtas į ligoninę. Nuovadą atakavo apie 20 jaunuolių grupė.

Neramumai kilo ir šalies centre esančiame Trikalos mieste, kur nukentėjo trys policininkai, taip pat ir populiariosiose kurortinėse Rodo salose, kur policija ašarinėmis dujomis vaikė paauglius, bei Kretoje, kurioje akmenimis buvo apmėtyti policijos pastatai.

Per riaušes Atėnuose gaisrininkai buvo iškviesti į 24 bankus, 35 parduotuves; jie gesino 24 automobilius, 12 namų. Į valdančiosios Naujosios demokratijos partijos būstinę buvo mesta nedidelė bomba. Sunaikinti 6 policijos automobiliai.

Atėnuose ir Salonikuose dviem dienoms uždaryti universitetai. Graikijos švietimo ministras nurodė, kad antradienį vidurinės mokyklos uždarytos, pagerbiant nužudytąjį moksleivį.

A.Grigoropoulos buvo būrelyje jaunuolių kurie apmėtė akmenimis policijos automobilį. Vienas pareigūnų išlipo iš mašinos ir tris kartus šovė į paauglį, kuriam kliuvo į krūtinę. Gretimoje ligoninėje buvo patvirtinta, jog jis negyvas.

Sulaikyti du policininkai: 37-erių Epaminondas Korkoneas - dėl nužudymo, o jo partneris 31-erių Vassilis Saraliotis - kaip bendrininkas.