Jam pavyko išplėsti savo paramos bazę svarbiose "svyruojančiose" apygardose, kurios per pastaruosius dvejus prezidento rinkimus turėjo lemiamos reikšmės demokratų sėkmei.

"Los Angeles Times" apklausa rodo, kad G. Bushui sekasi patraukti respublikonų pusėn tradicinę šeimą sukūrusius rinkėjus. Prezidentui Billui Clintonui (Bilui Klintonui) per 1992 ir 1996 metų rinkimus šią paramą buvo pavykę neutralizuoti.

Paprastai vedusiems rinkėjams imponuoja konservatyvesni socialinių problemų sprendimų būdai. Tad nenuostabu, kad šių rinkėjų grupėje parama G. W. Bushui net 21 proc. viršija paramą A. Gore. Teksaso gubernatorių remia tiek vedę vyrai, tiek ištekėjusios moterys.

G. W. Busho pirmavimas ištekėjusių moterų grupėje atsveria A. Gore autoritetą vienišoms moterims ir perniek verčia didelį bendrą demokratų pranašumą rinkėjų moterų grupėje, kurį jie buvo pelnę per dvejus pastaruosius rinkimus.

Tyrimas buvo atliekamas gegužės 4-7 dienomis. Per jį telefonu buvo apklausti 1 211 registruotų visos šalies rinkėjų. Buvo sužinota, kad 51 proc. registruotų rinkėjų remia G. W. Bushą, o A. Gore - 43 procentai. 5 proc. yra neapsisprendę.

Galima apklausos paklaida - 3 proc.