Kachačio krašto policijos viršininkas Zurabas Tušuris pranešė, kad informacija apie žuvusius Pankisio rajono Buchurevio kaimo gyventojus tikslinama. "Pankisio tarpukalnės gyventojus apėmė panika", - sakė jis.

Gruzijos prezidentas Eduardas Ševardnadzė griežtai reagavo į pranešimus apie tai, kad Rusijos karo aviacija penktadienį bombardavo šalies teritoriją.

"Jeigu tai tęsis, Gruzija bus priversta panaudoti visas priemones, kad nutrauktų tokius bombardavimus", - penktadienį Tbilisyje pareiškė jis žurnalistams. "Laikas Rusijai nutraukti medžioti Gruzijos kaimus, ir jeigu prezidento neklauso jo kariškiai - tai jo problema", - sakė E.Ševardnadzė.

Gruzijos nacionalinio saugumo tarybos sekretorius Tedas Džaparidzė pareiškė žurnalistams Tbilisyje, kad Rusijos aviacija penktadienio rytą intensyviai bombardavo Gruzijos pasienio teritoriją Achmetos ir Tianečio rajonuose.

"Buvo bombarduojama šiaurinė Pankisio tarpukalnės dalis, taip pat Tianečio rajono kalnų masyvas, sakė jis. Teritoriją bombardavo keli karo lėktuvai, įskridę maždaug 50 km į Gruzijos teritorijos gilumą. Bombardavimas truko 40 minučių", - sakė jis.

Pareigūnas pažymėjo, jog "šios dienos bombardavimas yra provokacija ir dėl to bus pareikštas oficialus protestas". Tuo tarpu Rusijos gynybos ministerija paneigė pranešimus apie Gruzijos teritorijos bombardavimą.

"Rusijos karinių oro pajėgų aviacija penktadienio rytą Rusijos ir Gruzijos pasienyje jokių skrydžių neatliko", - pareiškė Rusijos KOP spaudos tarnybos viršininkas pulkininkas Aleksandras Drobyševskis.

"Mes galime pateikti Gruzijai objektyvią sienos kontrolės medžiagą, kuri rodo, kad oro erdvės siena iš Rusijos pusės nebuvo pažeista", - sakė Rusijos KOP oficialus atstovas.