Iki šiol neskelbtoje mėgėjiškoje juostoje J.F.Kennedy ir jo žmona Jacqueline nufilmuoti iš neįtikėtinai arti likus mažiau nei 90 sekundžių iki išpuolio. Manoma, kad šis įrašas vėl pakurstys sąmokslo teoretikų spėliones.

Maždaug 40 sekundžių trukmės įraše, kurį darė filmuotojas mėgėjas George Jefferies, pradžioje matyti laukianti žmonių minia. Kai prezidento kolona važiuoja pro kamerą, ji užfiksuoja besišypsančią ir smalsuoliams mojančią tuometinę pirmąją ponią. Šalia jos automobilyje sėdi J.F.Kennedy. Įraše trumpą akimirką galima pamatyti, kaip prezidento švarkas ties sprandu meta didelę klostę - tai yra detalė, kurią iš karto pasigavo ir ėmė diskutuoti sąmokslų teoretikai.

G. Jefferies ir jo žentas įrašą perdavė muziejui Dalase. Kadangi J.F.Kennedy švarkas ties sprandu yra pakilęs, šūvio padaryta žaizda kūne nesutampa su spėjama jo vieta ant švarko. Būtent ši nežymi detalė praėjusiais dešimtmečiais nedavė ramybės teorijų kūrėjams, abejojantiems oficialia pasikėsinimo versija.

J.F.Kennedy buvo nušautas 1963 metų lapkričio 22 dieną. Jo žudiku įvardytas Lee Harvey Oswaldas, kuris netrukus po to taip pat buvo nušautas. Iki šiol netyla gandai, kad J.F.Kennedy tapo arba tam tikrų jėgų Vašingtone, arba kariškių, susijusių su ginkluotės pramone, sąmokslo auka. Anot sąmokslo teorijų kūrėjų, pasikėsinimą galėjo surengti ir mafija arba komunistinė Kuba.