Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje dirbantys prekybos centrai internete pagerino 2020-ųjų gruodžio 14 dienos rezultatą. Prieš metus per dieną buvo paruošti 22 263 prekių užsakymai.

„E. prekyba auga tiesiog akyse, šventiniu laikotarpiu prekybos rekordus fiksuojame vieną po kito. Džiaugiamės, kad tiek daug žmonių pasitiki mūsų paslaugomis, o mes patys šventiniu metu jaučiame didžiulę atsakomybę – esame atsakingi už pirkėjams duodamą kalėdinį pažadą laiku pristatyti dovaną“, – teigia Dainius Liulys, „PHH Group“ vadovas.

Anot jo, nors veiklos tempas prekių sandėlyje, kur ruošiamos ir pakuojamos dovanos, yra milžiniškas, tačiau nuotaika – šventinė. „Kalėdiniu laikotarpiu kiekvienas iš mūsų jaučiamės lyg dirbtume Kalėdų senio padalinyje“, – sako D. Liulys.

Ne šventiniu laikotarpiu centralizuotame sandėlyje per dieną yra apdorojama vidutiniškai 14 tūkstančių e. prekybos centrų „Pigu.lt“, „220.lv“ ir „Kaup24.ee“ siuntų.

Siekdama laiku atlikti darbą, šiemet kaip ir kasmet „PHH Group“ kalėdiniam laikotarpiui į pagalbą pasitelkė 100 papildomų sezoninių darbuotojų.

Prieš tai „PHH Group“ rekordinius skaičius visose trijose Baltijos šalių rinkose fiksavo „Black Friday“ akcijos metu. Prekybos centro internete „Pigu.lt“ užsakymų skaičius pasiekė 26,2 tūkst. ir pranoko lygiai prieš metus fiksuotą vienos dienos užsakymų rekordą – 25,1 tūkst. užsakymų.

Anot D. Liulio, visi šiųmečiai e. prekybos rekordai yra dvigubai įspūdingi. Taip yra dėl to, kad šiemet varžomasi su 2020-ųjų rezultatais, kuriems reikšmingos įtakos turėjo karantino apribojimai fizinei prekybai.

Didžiausia Baltijos šalyse ir Suomijoje e. prekybos bendrovė „PHH Group“ buvo suformuota „Pigu.lt“ susijungus su Suomijos prekybos milžine „Hobby Hall“. „PHH Group“ valdo e. parduotuves ir prekybos platformas Suomijoje, Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Grupės valdomose e. prekybos platformose „Pigu.lt“, „220.lv“ ir „Kaup24.ee“ prekiauja beveik 4 tūkst. pardavėjų, asortimentą sudaro apie 3 mln. prekių. Lankytojų skaičius per metus siekia apie 150 milijonų.