„Kaišiadorys – atviras ir augantis Vilniaus–Kauno dvimiesčio centras. Todėl pasitikti vasarą su trenksmu kviečiame ne tik mūsų krašto, bet ir visos Lietuvos ir ypač dvimiesčio gyventojus. Mes nepagailėjome jėgų, kad Jūs galėtumėte mėgautis gera muzika, paukščių paroda, edukacijomis, išbandyti jėgas čempionatuose ir sužinoti, kas yra geriausias šakočių kepimo profesionalas Lietuvoje. Drąsiausius kviečiame iš paukščio skrydžio pamatyti mūsų krašto grožį ir jo žmones“, – mintimis dalijasi Kaišiadorių rajono savivaldybės meras Vytenis Tomkus.

Save atras kiekvienas

Paukščių festivalyje netrūks pramogų visai šeimai. Šeimos galės išmėginti jėgas kiaušinio metimo čempionate „Pagauk nesudaužytą“. Tiesa, pats čempionato pavadinimas jau byloja, kad dalyviams vertėtų įsidėti rūbus persirengimui. Mėgstantys intelektualias diskusijas bus laukiami diskusijų palapinėje „Čiulba ulba“, kurioje kalbinsime tiek išvykusius žymius kraštiečius, tiek ir Kaišiadorių kraštą atradusius verslininkus ir naujakurius. Mėgstantys gaminti savo vietą atras vieno iš žymiausių šalies kulinarų, šefo vikingo Vyliaus Blauzdavičiaus edukacijoje. Tiesa, rūpinsimės ne tik Jūsų žiniomis, bet ir gomurio reikalais, todėl galėsite nemokamai paskanauti paties Vyliaus keptos paukštienos.

Foto: Organizatorių nuotr.

Baigiamasis koncertas

Na, o vakare, kaip ir pridera, laukia koncertinė programa geros muzikos gurmanams. Šventės metu savo atliekama muzika festivalio dalyvius džiugins „Memelband“, Monique, Aistė Smilgevičiūtė ir grupė „Skylė“. Atlikėjų dainų galėsite klausyti tiek ant žemės, tiek ir oro balionu pakilę į dangų. Koncertą vainikuos įspūdingas lazerių šou.

Kviečiame į šventę keliauti traukiniais

Kaišiadorys puikiai pasiekiami traukiniu. Todėl šventės dalyvius iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių kviečiame keliauti ekologiškai ir rinktis mūsų partnerio „LTG Link“ traukinius. Komfortabili kelionė traukiniu leis Kaišiadorių kraštą pasiekti greičiau ir patogiau. Iki susitikimo birželio 4 d. Kaišiadoryse!

Spausk „dalyvausiu" ir kviesk draugus:

https://www.facebook.com/events/320382410021620

http://www.pauksciufestivalis.lt/