Prieš kelerius metus IKEA Kaune prekybos centre „River Mall“ atidarė prekių užsakymo ir atsiėmimo vietą, kuri atnešė švediškas idėjas ir sprendimus namams arčiau Kauno miesto ir regiono gyventojų. Šalia gero dizaino, kokybės, tvarumo ir patogumo bendrovė siekia užtikrinti, kas visi baldai, aksesuarai namams būtų prieinami daugeliui už kasdien mažą kainą.

Foto: Organizatorių nuotr.

„Atsinaujinančioje prekių užsakymo ir atsiėmimo vietoje ženkliai daugiau erdvės skirsime ekspozicijai, užsukę lankytojai pamatys daugiau praktiškų ir realistiškų interjero sprendimų, kuriuos galima paliesti, išbandyti. Taip pat Kauno IKEA prekių užsakymo ir atsiėmimo vietoje atsiras dvigubai daugiau prekių, kurias bus galima įsigyti iš karto – namų tekstilė, virtuvės ir stalo serviravimo reikmenys, namų dekoravimo aksesuarai, daiktų laikymo sprendimai - visa tai bus galima nusipirkti vietoje“, - apie naujoves pasakoja Virginija Tamošauskienė, IKEA prekių užsakymo ir atsiėmimo vietos Kaune vadovė.

Plėtra vyks etapais, tad prekių užsakymo ir atsiėmimo vieta veiks kaip įprasta iki pat atidarymo balandį.

Lauks ir švediški maisto produktai, ir nemokamos paslaugos

Pasak V. Tamošauskienės, karantino metu namuose praleidžiame daugiau laiko negu bet kada anksčiau, tai lemia ir augančias investicijas į gyvenamąją erdvę – jos patogumą, grožį.

Foto: Organizatorių nuotr.

„Namai tapo ir biuru, ir mokykla, ir sporto klubu, ir žaidimų erdve vaikams. Augant poreikiams, dėmesys ir investicijos į gyvenamąją erdvę irgi išaugo. Aktualiausia kauniečiams yra virtuvės, spintos ir kiti daiktų laikymo sprendimai, gyvenamojo kambario baldai ir aksesuarai, sprendimai namų biurui“, - vardija IKEA atstovė.

Foto: Organizatorių nuotr.

Augant nekilnojamojo turto rinkai, gyventojams perkant naujus butus, kotedžus, namus arba iš pagrindų atnaujinant turimus senus, vis daugiau pirkėjų užsisako nemokamą* interjero planavimo paslaugą, kai patyrę interjero dizaineriai suplanuoja visus namų sprendimus – nuo virtuvės iki vaikų kambario - ir visa tai galima įsigyti iš karto.

Balandį baigus plėtrą Kauno IKEA‘oje bus sukurtas ir švediškų maisto produktų skyrius. Jame pirkėjai galės įsigyti kavos, arbatos, užkandžių, saldumynų, gėrimų.

Foto: Organizatorių nuotr.

Pirmasis kontaktas verslui

„Siekiame būti pirmu kontaktu verslininkams ir NT plėtotojams, kuriems reikia įrengti gyvenamosios paskirties objektus ar sukurti interjerą kavinei, grožio salonui, optikai ar nedidelei parduotuvei. Taip savo 75 metų patirtį, kuriant kasdien gražesnį gyvenimą daugeliui žmonių, pritaikome verslo įmonėms bei jų klientams“, - sako V. Tamošauskienė.

IKEA interjero dizaineriai įmonėms siūlo nemokamas paslaugas* nuo viso biuro interjero sukūrimo iki jau esamo interjero atnaujinimo, papildymo trūkstamomis detalėmis. Pastebimos ir naujos tendencijos - vis dažniau gaunama užsakymų biuruose sukurti darbuotojams gerovės erdves, pavyzdžiui, darbuotojų patogumui ir pramogoms yra įrengiamos virtuvės, laisvalaikio erdvės, kuriose galima rengti picų vakarėlius ar net patiems užsiimti maisto gaminimu. Tad be darbo vietų, interjero dizaineriai verslo klientams vis dažniau kuria ir namų jausmą suteikiančias biurų erdves.

Foto: Organizatorių nuotr.

Kviečia prisijungti naujus darbuotojus

Augant pirkėjų aptarnavimo erdvėms, IKEA Kaune ieško papildomų darbuotojų: konsultantų – planuotojų, kurie padės klientams susiprojektuoti virtuves, spintas ir kitus sprendimus, bei pirkėjų aptarnavimo skyriaus darbuotojų. „Siekiame būti daugiau nei tiesiog vieta dirbti, tad visi, kurie nori prisidėti kuriant gražesnį kasdienį gyvenimą namuose ir už jų ribų, yra laukiami pas mus komandoje“, - kviečia IKEA atstovė.

* Interjero projekto parengimas paslaugos yra nemokamos iš IKEA įsigyjant 70 proc. suplanuotų baldų ir aksesuarų. Daugiau apie paslaugas galima rasti www.IKEA.lt svetainėje.