„Ekonovus“ rūpinsis teritorijų tvarkymu Naujininkų, Rasų, Vilkpėdės, Naujamiesčio, Žvėryno, Šnipiškių, Senamiesčio (su Užupiui ir Paupiu), Pašilaičių, Justiniškių ir Viršuliškių seniūnijų teritorijose. Viso bendrovė prižiūrės ir tvarkys maždaug 1800 ha miesto erdvių: apie 190 ha šaligatvių, 150 ha kelių, 45 ha aikštelių ir 1400 ha pievelių.

Tyliau ir švariau

Netrukus veiklos dvidešimtmetį minėsianti „Ekonovus“ pripažįsta, kad laimėtas konkursas pagreitino bendrovės atsinaujinimą, dėl ko Vilniaus gyventojams teikiamų paslaugų kokybės augs.

Ekonovus

„Metų pabaiga mums labai darbinga – kad įgyvendintume prisiimtus įsipareigojimus, samdysime 250 naujų žmonių. Be to, perkame gausybę naujos technikos – nuo vakuuminių valymo mašinų iki robotų-žoliapjovių. Šiems įsigijimams skiriame 5,5 mln. Eur.

Kadangi esame aplinką tausojanti įmonė, pirkdami naują techniką, daug dėmesio skyrėme jos tvarumui. Todėl nemaža dalis mūsų naujų įrenginių bus varomi elektra. Tai dar viena gera žinia vilniečiams, mat teritorijų tvarkymas, pavyzdžiui, rytinis žolės pjovimas vasarą, bus kur kas tylesnis“, ‒ sako „Ekonovus“ generalinis direktorius Romas Draskinis.

Romas Draskinis

Elektra varoma bus ne tik žolės pjovimo technika, bet ir vakuuminės gatvių ir šaligatvių valymo mašinos, o savaeigiai elektriniai vakuuminiai siurbliai rinks šiukšles nuo aikščių, šaligatvių, automobilių stovėjimo aikštelių ir kitų paviršių.

Pasitelks interaktyvias priemones

„Ekonovus“ turi 8 padalinius ir paslaugas teikia visoje Lietuvoje. Vilniuje bendrovė dirba jau seniai, tačiau laimėtas konkursas gerokai padidins paslaugų apimtį. R. Draskinio teigimu, darbas sostinėje išsiskirs ir tuo, kad planavimui bus pasitelkta Vilniaus miesto savivaldybės sukurta inovacija – interaktyvus Vilniaus žemėlapis.

Foto: Organizatorių nuotr.

„Vilniaus savivaldybė stipriai pažengusi su skaitmenizacijos projektais, o tai miestiečiams, tiek jiems paslaugas teikiančioms bendrovėms suteikia naujų galimybių gerinti darbų planavimą, priežiūrą bei atlikimo kokybę.

Foto: Organizatorių nuotr.

Mums tai svarbu. Juolab, kad darbų pradžia bus rimtas iššūkis, mat startuosim žiemą, kuomet sąlygos sudėtingiausios, o jų darbų apimtys – bene didžiausios. Tad metų pradžioje tikrai nebus kada ilsėtis. Tačiau šioje srityje esame ne naujokai, todėl žinom, kad nuosekliu darbu įveikiamos visos kliūtys“, - teigia „Ekonovus“ direktorius.

Foto: Organizatorių nuotr.

Jo vadovaujama bendrovė 10 Vilniaus seniūnijų valys šaligatvius, takus, važiuojamąsias gatvių dalis bei skiriamąsias juostas, automobilių stovėjimo aikšteles, požemines perėjas, kiemus, šienaus pieveles, prižiūrės žaliąsias saleles bei kitas viešąsias erdves.