Šaltasis metų laikas yra idealus įvairioms grožio procedūroms, ypač odos injekcijoms ir lazerinėms odos procedūroms. Atlikus procedūras pacientams visuomet rekomenduojama saugoti odą nuo intensyvios saulės, o žiemą tai užtikrinti kur kas paprasčiau, pažymi Vilniaus ir Kauno „Kardiolitos klinikų" Dermatologijos ir estetinės chirurgijos centro gydytojos dermatovenerologės Karolina Liubinienė ir Gintarė Švainauskienė. Dėl to šiuo metu populiariausios grožio procedūros gali tapti puikia Kalėdų dovana tiek sau, tiek artimam žmogui.

Botulino injekcijos – atsisveikinimui su raukšlėmis

Pirmosios raukšlės atsiranda dar ankstyvoje jaunystėje dėl pasikartojančių veido išraiškų, o senstant jos pastebimos vis dažniau – gilėja, ryškėja ir keičia veidą. Be to, bėgant metams sumažėja odos elastingumas ir naujai besiformuojančios raukšlės, pavyzdžiui, ant kaktos, tarp antakių ar akių kampučiuose, tampa dar pastebimesnės.

„Mimikos raukšlėms naikinti dažniausiai rekomenduojamos šiuo metu populiariausios botulino toksino injekcijos. Procedūros metu injekcija suleidžiama į raumenį, todėl jis tampa dalinai nejudrus, o raukšlė atsipalaiduoja ir išsilygina. Procedūros rezultatas išryškėja per dvi savaites, o efektas išsilaiko net 4–6 mėnesius, todėl efektyviai atjaunėti užtenka vos vienos ar dviejų procedūrų per metus", – apie botulino injekcijas pasakoja gydytoja dermatovenerologė G. Švainauskienė.

Gydytoja dermatovenerologė Gintarė Švainauskienė sako, kad žiema, kai saulės intensyvumas mažesnis – puikus laikas grožio procedūroms

Odai atjauninti – keturių poveikių lazerio technologija

Papilkėjusi ir suglebusi apatinės veido dalies oda – problema, su kuria susiduria tiek moterys, tiek vyrai nuo 35-40 metų. Bėgant metams odoje lieka vis mažiau kolageno ir elastino skaidulų, daugėja raukšlių, o pristabdyti šiuos procesus galima atliekant 4D odos atjauninimo procedūrą.

„4D odos atjauninimas" – tai moderni, neinvazinė odos jauninimo procedūra, kurią itin pamėgo gilesnes nosies-lūpų raukšles, apatinės veido dalies suglebimą ar pigmentines odos dėmes turintys pacientai. Ją Kauno „Kardiolitos klinikų" Dermatologijos ir estetinės chirurgijos centre atliekame naujausios kartos lazeriu „Fotona Spectro". Pažangi keturių poveikių technologija ir tarpusavyje derinami dviejų skirtingų lazerio bangų ilgių impulsai jau iškart po procedūros užtikrina stangresnę, švelnesnę ir tolygesnio atspalvio odą – galutinis rezultatas atsiskleidžia po 3–4 savaičių, o siekiantiems maksimalaus rezultato, reikėtų atlikti 3 procedūras kas 1 mėnesį", – pasakoja K. Liubinienė.

Kauno „Kardiolitos klinikų“ gydytoja dermatovenerologė Karolina Liubinienė
Foto: Organizatorių nuotr.


Odos drėgmei sugrąžinti – hialurono rūgšties injekcijos

Drėgmę, spindesį ir elastingumą praradusi oda neatrodo patraukliai, o šaltuoju metų laikotarpiu jos problemos dar labiau suaktyvėja bei gali išprovokuoti rimtas odos infekcijas. Gydytoja dermatovenerologė G. Švainauskienė pasakoja, kad hialurono rūgšties injekcijos jau ilgą laiką yra pirmasis „Kardiolitos klinikų" pasirinkimas, norint atstatyti odos drėgmę, sumažinti, išlyginti raukšles ar paryškinti tam tikrus veido bruožus, pavyzdžiui, skruostikaulius ar žandikaulio liniją.

„Hialurono rūgštį, priklausomai nuo jos tipo, galima naudoti tiek koreguojant veido ovalą, tiek sugrąžinant drėgmę ir apimtį lūpoms. Pacientai ypač vertina tai, kad pirmuosius rezultatus jie gali matyti jau iškart po procedūros, o elastingos odos efektu džiaugtis itin ilgai – nuo vienerių iki dviejų metų, kuriems praėjus daugelis renkasi procedūrą pakartoti", – teigia dermatovenerologė G. Švainauskienė.

Mikroinjekcijos – odos elastingumui atstatyti

Odos drėgmei atstatyti ir elastingumui sugrąžinti, G. Švainauskienė rekomenduoja išbandyti ir nechirurgines mikroinjekcijas – mezoterapijos ar biorevitalizacijos procedūras. Kadangi jų metu naudojami preparatai gali būti parenkami pagal individualius pacientų poreikius, tai leidžia pasiekti ilgalaikį švytinčios ir sveikai atrodančios odos efektą.

„Mikroinjekcijų procedūras renkasi skirtingo amžiaus pacientai, kurie nori džiaugtis elastinga oda, taip pat sulėtinti raukšlių atsiradimą bei paspartinti natūralios hialurono rūgšties gamybą. Jiems pasirinkus 6–8 mezoterapijos ar 3–4 biorevitalizacijos procedūrų kursą, su itin plona adata į vidurinį odos sluoksnį įvedamas preparatas, todėl oda efektyviai prisotinama drėgmės ir kitų ją maitinančių bei puoselėjančių medžiagų", – sako Vilniaus „Kardiolitos klinikų" Dermatologijos ir estetinės chirurgijos centro gydytoja dermatovenerologė.

Vilniaus „Kardiolitos klinikų“ gydytoja dermatovenerologė Gintarė Švainauskienė
Foto: Organizatorių nuotr.


Frakcinio lazerio procedūra – kolageno gamybai skatinti

Ne paslaptis, kad geriausius rezultatus ir efektyviai atjaunėjančią odą užtikrina tos procedūros, kurios ne tik sumažina problemas, bet ir sprendžia jų priežastis. Pavyzdžiui, frakcinio odos atnaujinimo metu veikiami tiek paviršiniai, tiek gilesni odos sluoksniai, o tokiu būdu skatinama naujo kolageno gamyba.

Frakcinio lazerio procedūra pasitelkiama norint išlyginti raukšles ir įvairius randelius, panaikinti po nėštumo ar kūno svorio pokyčių atsiradusias strijas, stangrinti odą, sumažinti pigmentaciją. Procedūros metu galingas lazerio spindulys padalinamas į tūkstančius spindulėlių, todėl efektyviai atnaujina, patempia ir skaistina ne tik veido, bet ir, pagal poreikį, kaklo bei dekoltė odą. Norimas jaunesnės išvaizdos efektas laikosi apie metus laiko, tačiau tam būtina odą „sužeisti" – dar kelias dienas po procedūros ji gyja, būna paraudusi ir pleiskanoja", – sako K. Liubinienė, kuri šią procedūrą Kauno „Kardiolitos klinikų" Dermatologijos ir estetinės chirurgijos centre atlieka naudodama lazerį „Fotona Spectro".

Frakcinio lazerio procedūra atliekama norint išlyginti raukšles ir randelius, panaikinti strijas, stangrinti odą, sumažinti pigmentaciją
Foto: Organizatorių nuotr.

Frakcinio odos atnaujinimo procedūra prieinama ir Vilniuje gyvenantiems pacientams, kurių patogumui ji atliekama naudojant itin pažangų „Fraxis CO2" lazerį. Šis lazeris leidžia akivaizdžiai pastebimais rezultatais džiaugtis jau po pirmos procedūros.

Išrinkti dovaną Kalėdų proga ir brangų žmogų nustebinti odos grožį puoselėjančia procedūra – dar niekada nebuvo taip paprasta. Vilniaus ir Kauno „Kardiolitos klinikų" Dermatologijos ir estetinės chirurgijos centre taikomi šiuolaikiniai grožio procedūrų metodai užtikrina nepriekaištingus rezultatus: pastebimai sumažėjusias raukšles, pridrėkintą, elastingą, atjaunėjusią ir švytinčią odą.

„Kardiolitos klinikų" Dermatologijos ir estetinės chirurgijos centras
Ukmergės g. 219, Vilnius
Savanorių pr. 75, Kaunas
Registracija tel. +370 620 33383