Kiekvienas, besidomintis sportu, turės galimybę iki 2022 m. rugpjūčio 31 d. kandidatuoti į praktikos vietą LFF „Futbolo akademijoje“, o perspektyviausiems kandidatams bus suteikta galimybė atlikti praktiką – realizuoti save, įgyti žinių ir praktinių įgūdžių, prisidedant prie realių projektų įgyvendinimo futbolo plėtros, renginių ir varžybų organizavimo, marketingo, komercijos ir komunikacijos srityse.

„Futbolo akademijos“ dalyviai kasdien mokysis iš savo srities profesionalų ir turės galimybę pradėti karjerą Lietuvos futbolo industrijoje.

„LFF yra viena didžiausių sporto organizacijų Lietuvoje, siekianti šalies futbolo industrijai ugdyti ir paruošti aukščiausio lygio sporto vadybos profesionalus. Norime suteikti galimybę iniciatyviam, kūrybiškam ir energingam jaunimui tapti mūsų komandos dalimi, įgyti patirties, realizuoti save ir daryti karjerą Lietuvos futbolo industrijoje. Tik susipažįstant su srities veikla iš vidaus ir pamačius jos užkulisius, gali sužinoti ir išmokti tai, kas neaprašoma jokiuose vadovėliuose“, - sako LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius.

Šiemet Lietuvos futbolas švenčia savo 100-metį, todėl metai bus kupini daugybės šventinių renginių, išskirtinių projektų ir papildomų veiklų, prie kurių įgyvendinimo galės prisidėti „Futbolo akademijos“ dalyviai.

Pasak LFF generalinio sekretoriaus E. Stankevičiaus, jaunimui akademijoje bus suteikiama galimybė ne tik semtis patirties, vykdant paskirtas užduotis, bet ir praktikos pabaigoje pasiūlyti savo projektą su galimybe ji pačiam įgyvendinti bei gauti visapusišką palaikymą iš LFF komandos.

Projekto „Futbolo akademijoje“ vykdymu ir jos dalyviais rūpinsis LFF darbuotojai.

Norintys kandidatuoti ir pabandyti tapti akademijos dalyviais, savo gyvenimo aprašymus (CV) ir motyvacinius laiškus gali siųsti į info@lff.lt