Kompanijos „JCDecaux Lietuva“ administruojama dviračių nuomos sistema naudotis lengva, nes užtenka turėti išmanųjį telefoną ir „Cyclocity Vilnius“ programėlę jame. Dviračiui atrakinti ir juo pradėti naudotis užtenka užsiregistruoti ir įsigyti norimą narystę, o turėję narystę pernai – ją tiesiog turės prasitęsti. Norintys keliauti dviračiais galės rinktis ilgalaikes arba trumpalaikes narystes, turint jas – kiekvienos kelionės pirmos 30 min visada nemokamos.

„Vilniečiai vis dažniau renkasi judėjimą, fizinį aktyvumą, o miesto dviračiai tapo ne tik greita susisiekimo priemone, bet ir laisvalaikio dalimi. Per tą laiką kol veikia dalijimosi sistema „Cyclocity Vilnius“ miestas tapo gerokai draugiškesnis dviratininkams. Todėl linkiu visiems šiltuoju sezonu atrasti sveikesnes ir ekologiškesnes kelionių alternatyvas“, – sako „JCDecaux Lietuva“ vadovė Žaneta Fomova.

„Cyclocity Vilnius“ programėlė padės suplanuoti kelionę, nes čia realiu laiku galima sekti visus dviračių punktus ir matyti, kur yra artimiausias dviratis arba, kuriame punkte jį galima lengvai palikti. Jei punktas sugedęs, tai bus nurodyta programėlėje. Visi keliaujantys galės reitinguoti dviračius ir taip „Cyclocity Vilnius“ komanda greičiau supras ir matys, kuriems dviračiams reikia techninio serviso. Šiemet mieste esančiuose 37-iuose punktuose bus galima rasti 300 dviračių, paženklintų „Rinktis sveikiau“ logotipu, kuriuo „Rimi“ prekybos centruose žymimos ir kartu su mitybos specialistais atrinktų sveikatai palankių produktų lentynos.

Dviračių dalijimosi sistema „Cyclocity Vilnius“ pradėjo naują sezoną

„Rimi“ ne tik toliau tobulina asortimentą, kad jame būtų kuo daugiau sveikatai palankesnių produktų, bet ir palaiko tokias fizinį aktyvumą skatinančias veiklas, tokias kaip Vilniaus miesto dviračiai bei „Rimi“ Vilniaus maratonas, – sako „Rimi Baltic“ Socialinės atsakomybės strategijos ir vystymo vadovas Liudvikas Aleliūnas. – Tad kviečiame ne tik vilniečius, bet ir sostinės svečius atrasti sostinės dviračius kaip puikų, dar ne visų išbandytą mūsų miesto pažinimo būdą“

„Cyclocity Vilnius“ narystės kainos išlieka nepakitusios: sezono narystė kainuoja 19,90 Eur, o vienos kelionės bilietą galima įsigyti už 0,50 €. Naudojantis bet kuria naryste pirmas kiekvienos kelionės pusvalandis yra nemokamas, o jam pasibaigus įsijungia specialus tarifas. Apie jį galima sužinoti „Cyclocity Vilnius“ internetinėje svetainėje, o įsijungus mobiliąją programėlę keliaujantysis visada galės sekti, kiek laiko naudojasi dviračiu.

Norint po sostinę riedėti dviračiu tereikia atlikti kelis žingsnius: parsisiųsti mobiliąją programėlę į savo išmanųjį telefoną ir įsigyti norimą narystę, o jei klientas tokio telefono neturi, tuomet gali įsigyti narystę svetainėje cyclocity.lt bei susieti su „Vilniečio kortele“. Planuojama, kad ryškieji „Rimi“ dviračiai šiemet Vilniaus gatvėmis važinės iki vėlyvo spalio.