„Jei apie laimėjimą pranešęs prekybos centro „Banginis“ darbuotojų skambutis sukėlė euforiją, tai netrukus, patikrinus visas vietas kuriose galėjo būti čekis, nuotaika nukrito į žemumas. Supratau, kad kvitą, tvarkydama kambarius, greičiausiai, išmetė dukra, o pagal žaidimo taisykles jis būtinas norint atsiimti laimėjimą“, - pasakojo D. Janšauskas.

PC „Banginis“ žaidimas

Laimei, iš laimingojo pirkinio, tapetų vaikų kambariui, buvo likęs vienas nepanaudotas ritinėlis. „Nuskubėjome su juo, kaip įrodymu, į parduotuvę, kur, padedami administracijos, suradome kvito kopiją. Jos pakako kaip įrodymo“, - prisimena D. Janšauskas.

„Siekiame išpildyti visus klientams duotus pažadus bei kiekvieną iš laimėtojų pasitikti ir išlydėti taip, kad dalyvavimas „Banginio“ gimtadienio žaidime kurtų tik gerą patirtį ir teigiamas emocijas. Kas kartą traukiant laimingąją anketą viliamės, kad joje bus užpildyti visi privalomi laukai, o ištrauktas laimėtojas turės pirkimo kvitą, nes, kitu atveju, perduoti prizo neturime galimybės. Džiaugiamės galėję padėti Janšauskui surasti būdą, kaip atrasti prarastą pirkimo kvitą ir atsiimti laimėtą automobilį„ – atvirauja Klaipėdos „Banginį” valdančios bendrovės UAB „Baltic RED“ rinkodaros departamento vadovė Ieva Goštautaitė-Gedutė.

PC „Banginis“ žaidimas

Iki šiol 2004 metų „Opel Vectra“ važinėjęs vyriškis džiaugėsi, kad senąjį „Opel“ pakeis naujutėlaitė „Corsa“ ir jau nekantrauja leistis į pirmąją kelionę.

D. Janšauskas – jau šeštasis laimingasis, pirkęs „Banginyje“ ir 10-ojo gimtadienio žaidime laimėjęs automobilį.

PC „Banginis“ žaidimas

„Sutapimas, bet Darius yra jau ketvirtas laimėtojas, kuriam laimėjimą atnešė pirkiniai vaikams. Kita vertus, prekybos centro „Banginis“ šūkis yra „viskas namams ir kasdienai“, todėl visiškai suprantama, kad ir mūsų lankytojų poreikiai bei pirkiniai yra labai žemiški, šeimyniški.“ – sako Klaipėdos „Banginį” valdančios bendrovės UAB „Baltic RED“ rinkodaros departamento vadovė Ieva Goštautaitė-Gedutė.

Kairėje – PC „Banginis“ žaidimo pirmoji laimėtoja Ramutė Micavičienė, dešinėje – Jekaterina Gedgaudienė (OPEL salono Klaipėdoje atstovė)

Kiek anksčiau „Opel Corsa“ laimėjusi klaipėdietė Zita Simanauskaitė parduotuvėje „Optikos Pasaulis“ vaikui pirko akinius, taip pat klaipėdietė Liucija Naglė laimingąją žaidimo anketą užpildė parduotuvėje „KIKA“ pirkusi vaiko gimtadienio dovaną – jūrų kiaulytę, o šilutiškė Ramutė Micavičienė, kaip ir D. Janšauskas, „Senukuose“ pirko medžiagas vaikų kambario remontui.

„Opel Corsa“ automobilius taip pat laimėjo druskininkietė Kristina Platonovienė ir klaipėdietis Juozas Vaitkus.

PC „Banginis“ žaidimas

Kiekvienas laimėtojas gali nuspręsti - pasirinkti laimėtą automobilį, bendradarbiaujant su „Opel“ automobilių centro atstovais, jį pasitobulinti ar net išsirinkti kitą „Opel“ automobilio modelį.

PC „Banginis“ žaidimas

„Banginio“ pirkėjai yra ypatingi tuo, kad jų gyvenamoji vieta bei pats gyvenimo būdas dažnai stipriai skiriasi – nuo ūkininkaujančių iki dirbančių ofise, gyvenančių rajonuose ar įsikūrusių Klaipėdos centre. Įvertindami skirtingus poreikius bei bendradarbiaudami su „Opel“ atstovais Klaipėdoje, suteikiame žaidimo laimėtojams galimybę pagrindinio prizo „Opel Corsa“ komplektaciją tobulinti pagal savo norus arba, esant poreikiui, net pasikeisti į kitą „Opel“ markės automobilį“ – tvirtina I. Goštautaitė-Gedutė.

PC „Banginis“ žaidimas

10-ies metų Klaipėdos „Banginio“ gimtadienio proga surengtame žaidime dalyvauti itin paprasta - apsipirkus bet kurioje Klaipėdos „Banginio“ parduotuvėje (išskyrus „Maxima Bazė XXX“) už daugiau kaip 10 eurų reikia tik užpildyti kasoje gautą anketą ir įmesti į specialią urną. Didysis „Banginio“ gimtadienio žaidimas truks iki 2019 m. gegužės pabaigos. Pirkėjams iš viso bus padovanota net 10 naujutėlaičių „Opel Corsa“ automobilių. Žaidimą ir laimingosios anketos ištraukimą prižiūri audito bendrovė „Grand Thorton Lietuva“.