Vytautas Žylė

6 straipsnių

IFBB informacija

Savaitgalį Sevilijoje, Ispanijoje, vyko prestižinis IFBB tarptautinis turnyras „Arnold Classic Europe“. Jame dalyvavo dešimt lietuvių. Geriausiai sekėsi Nedai Silkinytei, kuri iškovojo istorinę pergalę – tapo absoliučia šių varžybų nugalėtoja bikini kategorijoje (prieš tai laimėjusi aukso medalį bik...

Lietuvos kultūrizmo ir kūno rengybos federacija

Ispanijoje vykusiame IFBB pasaulio vyrų kultūrizmo čempionate bronzos medalį iškovojo Vytautas Žylė. Arūno Vandžio auklėtinis ant prizininkų pakylos lipo svorio kategorijoje iki 80 kg. Renginyje dalyvavo 5 žemynų atstovai iš 94 šalių, o čempionate varžėsi per 200 sportininkų.

Kauno Žalgirio arenoje sekmadienį vyko IFBB tarptautinis turnyras „Galinta cup“ ir projekto „Fit model Lietuva“ merginų pasirodymas. Renginyje varžėsi beveik 80 sportininkų iš Lietuvos, Estijos, Rusijos ir Baltarusijos. Absoliučiais šių varžybų nugalėtojais pripažinti Lina Kudrickė (bikini, Šaulių „...