Londono „Tottenham“

Londono „Tottenham“ – futbolo klubas iš Londono, Totenamo rajono, įkurtas 1882 metais.

„Tottenham“ klubas vieną kartą iškovojo Anglijos čempionų titulą, 8 kartus pelnė FA taurę bei 4 kartus laimėjo Lygos taurę. Taip pat 7 kartus iškovojo Supertaurę.

UEFA turnyrų trofėjų „Tottenham“ klubas yra pelnęs mažiau – Čempionų lygoje vieną kartą pelnė 2 vietą, Europos lygos čempionais tapo du kartus bei vieną kartą iškovojo Taurių laimėtojų taurę.

T. Werneris – arti sugrįžimo į Anglijos „Premier“ lygą

Timo Werneris po pusantrų metų pertraukos vėl rungtyniaus Anglijoje. Vokietis savo karjerą pratęs Londono „Tottenham“ gretose.

Toliau neklumpanti „Tottenham“ užkopė į „Premier“ lygos viršūnę

Pergale devintąjį Anglijos „Premier“ lygos turą uždarė Londono „Tottenham Hotspur“ ekipa, tapusi čempionate lydere.

Mažumoje likęs „Tottenham“ bent trumpam užkopė į „Premier“ lygos viršūnę

Londono „Tottenham Hotspur“ ekipa išlieka nepralaimėjusi Anglijos „Premier“ lygoje ir bent trumpam užkopė į šios viršūnę.

„Liverpool“ krachas Šiaurės Londone – dvi raudonos kortelės ir nelaimė 96 min.

Pirmą nesėkmę šį sezoną Anglijos „Premier“ lygoje patyrė „Liverpool“ . Jurgeno Kloppo treniruojama komanda šeštadienį svečiuose 1:2 (1:1)...

Mančesteryje – vienos problemos: ten Hagas nežino, ar Sancho dar pasirodys su „United“ marškinėliais

„ Manchester United “ šį sezoną pradėjo lyg iš lovos išlipę ne ta koja. Šiuo metu vos 11-oje vietoje besirikiuojantys futbolo gigantai per 4...