Timinskas

9 straipsnių

Baigėsi Vilniaus šaudymo iš lanko uždarų patalpų pirmenybės. Varžybose užfiksuoti keli nauji rekordai. Algirdas Strazdas pasiekė jaunimo atkrintamųjų varžybų rekordą - 142 taškai, Vilius Švedas ir Remigijus Bileišis - vyrų atkrintamųjų suaugusių varžybų rekordą – 145 taškai.

Paulius Garkauskas

Lietuvos nacionalinės krepšinio rinktinės strategui Jonui Kazlauskui paskelbus rinktinės kandidatų sąrašą, vienas iš pretendentų Robertas Javtokas teigė, kad didesnių staigmenų sąrašas jam nepateikė. Kauno „Žalgirio“ aukštaūgis taip pat teigė, kad jei tik leis sveikata ir jis bus reikalingas komanda...

Olimpinių lankų jaunių grupėje pirmą vietą iškovojo Vilniaus miesto „Sietyno“ mokyklos sportininkas Mantas Linka. Jis finale 6:4 nugalėjo Antaną Barkauską iš LSK klubo. Bronzą laimėjo LSK klubo atstovė Juliana Semionova, dvikovoje 6:4 nugalėjusi Kauno Jaunalietuvių sporto organizacijos sportininką D...