Sylvain Chavanel

27 straipsnių

LDSF, Tomas Gaubys

Prancūzijoje vykstančių 63-ių daugiadienių dviračių lenktynių „4 Jours de Dunkerque“ (UCI HC kategorija) ketvirtame etape penktadienį Ignatas Konovalovas (FDJ) finišavo septintas. 31-erių metų lietuvis į pirmą dešimtuką šį sezoną pateko antrą kartą.

98-ą kartą Italijoje vykstančių prestižinių „Giro d'Italia“ daugiadienių dviratininkų lenktynių aštuonioliktąjį 170 km etapą ketvirtadienį laimėjo belgas Philippe'as Gilbertas, 47 minutėmis aplenkęs italą Francesco Bongiorno ir 1 minute bei 1 sekunde – trečiojoje pozicijoje finišavusį prancūzą Sylva...

Penktadienį Prancūzijoje pasibaigusiose 28-osiose daugiadienėse „Tour du Poitou-Charentes“ dviratininkų lenktynėse „AG2R La Mondiale“ ekipai atstovaujantis Gediminas Bagdonas galutinėje rikiuotėje užėmė 30-ą vietą, o „Team La Pomme Marseille 13“ komandos narys Evaldas Šiškevičius liko 31-as.

Italijoje vykusiose klasikinėse dviratininkų lenktynėse Milanas - San Remas (298 km) 70-as finišavo „Garmin-Sharp“ komandai atstovaujantis Ramūnas Navardauskas. Lietuvos dviratininkas finiše 5 minutes bei 13 sekundžių pralaimėjo lenktynių nugalėtojui vokiečiui Geraldui Ciolekui, akimirka aplenkusiam...