prašo pagalbos

27 straipsnių

VšĮ „Šlapia nosytė“

Tarsi likimo pirštas, tarsi kokią rykštė talžo šią vos poros mėnesių mažą katytę. Ji buvo išmesta piktų žmonių mirčiai miškan – pirmos savarankiško gyvenimo pamokos buvo sunkios... Kai jau, rodos, viskas praeityje ir ji jau džiaugėsi nerūpestinga vaikyste, kai belieka tik laukti naujų namų su mylinč...

VšĮ „Mažas draugas“

Gėda... Gėda dėl žmogystos, taip pasielgusio su Dinute. Gėda dėl aplinkinių žmonių, mačiusių šį siaubą ir tylėjusių. Gėda ir beprotiškai skaudu žiūrėti į Dinutę – jauną, sulaužytą, sudaužytą gyvybę.

Vilniuje liepos viduryje iš „TIARA boutique“ dingo rankinukas – apie tai parduotuvės savininkė Ema Prišmantaitė paskelbė savo paskyroje feisbuke. 150 eurų vertės daiktą siekianti susigrąžinti mergina su DELFI pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame, įtariama, užfiksuota rankinuką paėmusi moteris.

Daiva ir šlapianosiai

„Tėtis“ – Ryžas iš Skaidiškių. „Mama“ – Bitė iš Birbynių g. Dvi rainos mergaitės (man taip atrodo, kad abi mergaitės) – iš Kalvarijų g. „Sulipdžiau“ šeimą, nes labai labai noriu, kad jie visi būtų laimingi.

Danutė Navickienė, Gyvūnų globos draugijos Vilniaus skyriaus pirmininkė

Šios katytės, kurių registracijos numeriai yra 76, 77 ir 78, į Vilniaus miesto benamių gyvūnų sanitarinę tarnybą pateko iš Vilniaus miesto sodų. Kas darosi soduose, pasakoti turbūt niekam nereikia. Rudenį paliktos likimo valiai, katės turi išgyventi pačios, kaip sugeba. Tai yra dar vienas ypatingai ...

VšĮ „Rainiukas“

Gruodžio 8 d. iš Savanorių pr. 174 (Vilnius) gautas skubus pagalbos prašymas: pažįstamas teritorijos įmonių darbuotojams katinėlis Paninis grįžo kruvinas, sumušta galva ir yra labai sunkios būklės.

Danutė Navickienė, Gyvūnų globos draugijos Vilniaus skyriaus pirmininkė

Šis katinėlis pas mus pateko kaip ir dauguma katinėlių iš Vilniaus miesto beglobių gyvūnų sanitarinės tarnybos. Darbuotojai paprašė pagalbos, nes katinėlis atrodė tikrai sergantis.

danute Navickiene

Spėkit, kas aš? Neatspėsit. Aš Ramzis. Taip, aš tas pats „ryžiukas“, kuris rugsėjo mėnesį išsekęs, su sulaužytu žandikauliu, aplipęs musių lervomis su gangrenuojančia uodegyte labai verkiau ir prašiau pagalbos. Bet sodo gyventojai manimi pasibaisėjo ir iškvietė „Grindą“...

VšĮ „Naminukai"

„Naminukus“ pasiekė pranešimas apie katytę stipriai sužalota ausimi. Ji jau kurį laiką mynė vieno iš Architektų gatvės namų kiemą, nerasdama savo skausmui ramybės. Ir nepaisant atviros žaizdos, keliančios didžiulį diskomfortą, katytė nepamiršo, kaip stipriai ji myli ją pašeriančius žmones, ir vis ta...

policija.lt

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Ekonominių nusikaltimų tyrimo valdyba atlieka ikiteisminį tyrimą dėl galimai padirbtų pinigų. Parduotuvėje Panevėžyje, Senamiesčio g., moteris pateikė galimai netikrą 50 eurų banknotą.

danute Navickiene

Jų likimai visada priklauso nuo mūsų. Jų džiaugsmai, liūdesys, skausmas... Nuskriaustas, susirgęs gyvūnas visada pirmiausia su viltimi žvelgia į savo šeimininko akis. Tačiau būna taip, kad šeimininkas ima vengti žiūrėti į savo augintinio akis.

laukiuke

Aras – apie 9 metų vokiečių aviganio mišrūnas. Vasaros pradžioje jis buvo „šeimininkų“ atvežtas į Ukmergės gyvūnų prieglaudą. Po to jis dar keliavo po kelias prieglaudas, nors jokios rimtos pagalbos savo sveikatai nesulaukė, nes „piktas“, „nevaldomas“, visi bijo.

DELFI skaitytojas

Kartais mažų miestelių realybė liūdina... Kiek daug gyvūnų nesulaukia pagalbos, nes niekas jų nepastebi, nepastebi sveikų, o ką jau besakyti apie sužeistus... Jei ir atsiranda tas vienas žmogus iš šimto, norintis padėti, pasirodo, kad nėra viskas taip paprasta... Bet apie viską iš pradžių...

DELFI skaitytojas

Padėkite beglobiams! Vis daugiau benamių kačių išlenda iš savo slėptuvių ir praeivius graudina savo alkanais žvilgsniais. Tai ypač aktuali problema daugiabučių kiemuose. Dažnas pilietis suglumęs nežino, ką daryti – šerti vargšus gyvūnėlius ar geriau palikti juos likimo valiai. Paminklą reikia statyt...

DELFI skaitytojas

Ji didelė, graži, raina Katulė. Jai šešeri metai. Atsitiko nelaimė – Katulė susilaužė koją. Šeimininkų pirmas nuosprendis – marinti. Ar taip gali būti?