Matteo Viola

10 straipsnių

Londone (Anglija) prasidėjusio prestižinio „Grand Slam“ serijos Vimbldono teniso turnyro kvalifikacinėse varžybose sėkmingai startavo abu geriausi Lietuvos tenisininkai. 23 metų Ričardas Berankis (ATP-137) pirmoje dvikovoje 6:3, 6:4 nugalėjo metais vyresnį kortų šeimininką Alexanderį Wardą (ATP-358)...

Pirmadienį Ispanijoje prasidėjo AT serijos „Barcelona Open Banc Sabadell“ tarptautinis vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 1,845 mln. eurų. Vienetų varžybų pirmajame rate (1/32 finalo) pergales iškovojo bei į šešioliktfinalį iškopė šie tenisininkai:

22-ejų metų Laurynas Grigelis ketvirtadienį baigė savo pasirodymą ATP „Challenger Tour“ serijos „Mersin Cup“ teniso turnyre Turkijoje. Dvejetų varžybų ketvirtfinalyje L. Grigelio ir italo Claudio Fortunos duetas po 1 valandą ir 18 minučių trūkusios kovos 6:3, 4:6, 3:10 nusileido į pusfinalį patekusi...

Malaizijos sostinėje tęsiasi ATP serijos tarptautinis vyrų teniso turnyras „Malaysian Open“, kurio prizų fondą sudaro 984 300 JAV dolerių. Vienetų varžybų šešioliktfinalyje antradienį pergales iškovojo bei į aštuntfinalį iškopė kanadietis, urugvajietis, du ispanai, italas bei vokietis.