Londono „Tottenham“

Londono „Tottenham“

Londono „Tottenham“ – futbolo klubas iš Londono, Totenamo rajono, įkurtas 1882 metais.

„Tottenham“ klubas vieną kartą iškovojo Anglijos čempionų titulą, 8 kartus pelnė FA taurę bei 4 kartus laimėjo Lygos taurę. Taip pat 7 kartus iškovojo Supertaurę.

UEFA turnyrų trofėjų „Tottenham“ klubas yra pelnęs mažiau – Čempionų lygoje vieną kartą pelnė 2 vietą, Europos lygos čempionais tapo du kartus bei vieną kartą iškovojo Taurių laimėtojų taurę.

NAUJIENOS

„Negalvoju apie tai, ar dar teks boksuotis su Anthony Joshua . Dabar galvoju tik apie savo žmoną“, – tokį atsakymą išgirdo žiniasklaidos...

Iš Anglijos lygos taurės turnyro vėlų trečiadienio vakarą sensacingai eliminuotas vienas iš sezono favoritų „Manchester United“ klubas.

Anglijos „Premier“ lygos 5 turo rungtynėse sekmadienį pergales iškovojo Londono „Chelsea“, „Manchester United“ ir „Brighton“ ekipos.

Londono „ Tottenham Hotspur “ – prieš „Chelsea“. Šis sekmadienį vyksiantis derbis papuoš Anglijos „Premier“ lygos penktąjį turą.

Trimis pergalėmis sezoną pradėjusi Londono „Tottenham“ ekipa Anglijos „Premier“ lygos 4-ame ture 0:3 (0:0) nusileido Londono „Crystal...

Vėlyvą sekmadienio vakarą Brazilijoje užfiksuotas neeilinis incidentas. Atrankos į 2022-ų metų FIFA pasaulio futbolo čempionatą metu į aikštę...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10