Prenumeruok

Linas Kojala

Linas Kojala

Linas Kojala - Lietuvos politologas, apžvalgininkas, Rytų Europos  studijų centro (RESC) direktorius, VU TSPMI doktorantas ir dėstytojas.

Prieš tampant Rytų Europos studijų centro direktoriumi, L. Kojala yra dirbęs žiniasklaidoje, Užsienio reikalų ministerijoje, vadovavo tarptautiniams projektams. Taip pat, studijoms gavęs prestižinę Fulbrighto stipendiją, žinias gilino ir Harvardo universitete.

Politologas rašo straipsnius, monografijas bei rengia akademinius tekstus. 2019 metais išleido knygą „ EUROPA? Pokalbiai su prezidentais, ministrais, patarėjais ir taksistais apie mūsų ateitį“.

Kojala skaitė pranešimus tarptautinėse konferencijose, rengęs tekstus, komentavęs įvykius CNN, „The Moscow Times“, Nyderlandų, Vokietijos, Prancūzijos nacionalinėms radijo stotims.

Prezidentas Gitanas Nausėda siūlė L. Kojala į užsienio reikalų patarėjo postą, tačiau politologas nusprendė likti RESC direktoriumi.

NAUJIENOS

Pirmosios Armėnijos separatistų ir Azerbaidžano derybos dėl Kalnų Karabacho teritorijos integracijos ketvirtadienį baigėsi, pranešė Azerbaidžano...

Lenkijos premjero Mateuszo Morawieckio pareiškimas, kad Lenkija nebetieks ginklų Ukrainai gali būti suprantama ir kaip rinkiminė žinutė, Delfi...

Linas Kojala. Kiek prasmingos Jungtinės Tautos?  (5)

2023 m. rugsėjo 19 d. 11:12

Pasaulyje kaistant geopolitinėms įtampoms, kyla klausimas, kiek prasminga Jungtinių Tautų Organizacijos (JTO) veikla.

Šiaurės Korėjos lyderis Kim Jong Unas trečiadienį Rusijos prezidentui Vladimirui Putinui sakė, kad yra įsitikinęs, jog Rusija pasieks...

„Turėti sąjungininkų – brangus malonumas“, – tokią tezę išgirdau susitikime su politiku, atstovaujančiu įtakingą Azijos valstybę.

Laidoje su Ramūnu Vilpišausku, VU TSPMI profesoriumi, apžvelgsime svarbiausius Europos Komisijos vadovės Ursulos von der Leyen metinio pranešimo akcentus.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10