imigracija

imigracija

Imigracija - atvykimas nuolat arba laikinai gyventi iš kitos valstybės.

Imigracija yra aktuali visuomenės gyvenimo problema ekonomiškai išsivysčiusiose valstybėse. Jose reikia imigrantų norint įveikti darbo jėgos trūkumą. Kai kurios pramonės sritys (žemės ūkis, statyba, viešbučiai ir viešasis maitinimas, namų ūkio paslaugų bei privačių paslaugų tarnybos) veikia tik nekvalifikuotų darbininkų imigrantų dėka. Europoje darbdaviai taip pat vis dažniau ieško aukštos kvalifikacijos, išsilavinusių imigrantų (pvz., IT sektoriuje).

Koronaviruso pandemijos padariniams purtant Italijos ekonomiką, šalis nustebino pasirinkusi galimus šviežio derliaus gelbėtojus – nelegalius imigrantus.

Kodėl Jungtinė Karalystė tapo tokia patrauklia kryptimi lietuviams emigrantams? Dėl to, kad neturint net menkiausių anglų kalbos pagrindų čia buvo...

Kiek žmonių iš tiesų žiūri „Netflix“?  (1)

2020 m. gegužės 11 d. 10:17

„Netflix“ tokiais duomenimis nesidalina, tad TV prodiuseriai bando apskaičiuoti patys.

Lietuvos partijų pavadinimai dažnai neturi nieko bendro su atstovaujamomis idėjomis ir rinkėjais.

Vengrijos parlamentas antradienį atmetė sutarties, kuria siekiama kovoti su smurtu prieš moteris, ratifikavimą ir parėmė vyriausybės deklaraciją, kad...

Ne, koronavirusas pasaulio tvarkos nepakeis

2020 m. balandžio 28 d. 05:30

Į tvirtinimus, kad pandemija viską pakeis, reikėtų žiūrėti skeptiškai. Kinija iš jos negaus naudos, o JAV ir toliau išliks lydere.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
|Maža didelių žinių kaina