Graikija

Graikija

Graikija - piečiausia pietryčių Europos valstybė, įsikūrusi Balkanų pusiasalyje šalia Europos ir Azijos kryžkelių. Graikija turi daugiau negu 100 salų, kurios užima 19 % visos šalies teritorijos.
Graikija yra vadinama Vakarų pasaulio kultūros lopšiu. Ji davė pradžią demokratijai, Olimpinėms žaidynėms, filosofijai, dramai, tragedijai ir komedijai.

Pagrindinės Graikijos ekonomikos šakos yra žemės ūkis, turizmas, statybos ir laivininkystė. Palanki geografinė padėtis ir puikios klimatinės sąlygos suteikia galimybę Graikijoje kurtis kurortinėms zonoms su daugybė tavernų, restoranų ir barų. Graikai - pagarsėję gurmanai.

Naujausios orų prognozės rodo, kad sezoninė to paties centro prognozavimo sistema rodo, kad visa likusi žiema Šiaurės Europoje iki pat kovo mėnesio...

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos garbės pirmininkas Vytautas Landsbergis pasigenda analizės apie tai, kokias ekonomines...

Po paskutinių UEFA Europos lygos grupių rungtynių ketvirtadienį paaiškėjo visos 32 komandos, kurios pateko į atkrintamąsias varžybas.

Lietuvos ūkininkai Briuselyje pradeda Žemės ūkio rūmų protesto akciją, kuria reikalauja vienodų sąlygų su ES šalimis senbuvėmis.

Ankara perspėja valstybes be leidimo nežvalgyti dujų telkinių ir jų neeksploatuoti teritorijose Viduržemio jūros rytuose, į kurias pretenzijas...

Prie Graikijos ir Turkijos sienos pastarosiomis dienomis mirtinai sušalo šeši migrantai , antradienį paskelbė graikų pareigūnas.

Viešbutyje Atėnuose kilo gaisras

2019 m. gruodžio 5 d. 15:02

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
|Maža didelių žinių kaina