Dacia Logan

25 straipsnių

Rusijos statistikos agentūra „Avtostat“ sudarė populiariausių užsienio gamintojų naujų automobilių dešimtuką šioje šalyje. Neskaičiuojant šių metų pardavimų, daugiausiai Rusijoje buvo registruota „Toyota Corolla“ modelių, kurių 2016 m. sausio 1 d. suskaičiuota 685,2 tūkst. vienetų.

Italijos automobilių gamintoja „Fiat“ tikisi pakartoti prancūzų „Renault“ priklausiančios „Dacia“ sėkmę nedidelių ir pigių automobilių segmente. Naujasis italų gaminys bus kuriamas koncepinio „Aegea“ pagrindu, kuris yra kiek didesnis nei „Dacia Logan“ sedanas ar „Sandero“ hečbekas.

Lietuvos automobilių parke automobiliai tokie pat kuklūs, kaip ir lietuviškas vidutinis atlyginimas – ypač pavertus jį eurais. Kiek pinigų, tokie ir automobiliai. Tačiau ne pas visus taip: pernai ekonomika ir toliau kilo ir šį faktą puikiai atspindi naujų, itin prabangių automobilių TOP 10.

Automobilizmo temas gvildenantis Vokietijos žurnalas „Auto Bild“ ir tos pačios šalies automobilių rinkos tyrimo institutas „EurotaxSchwacke GmbH“ jau 12-tus metus rengia „Wertmeister” konkursą, kuriame renka per ateinančius ketverius metus mažiausiai nuvertėsiančius dabar gaminamus automobilius.

Sakoma, kad yra melas, didelis melas ir statistika. Kad ir ką sakytų skeptikai, Vokietijos techninių apžiūrų asociacijos (TÜV) tradiciškai pateikiama ataskaita apie naudotų automobilių patikimumą priimama kaip šventa tiesa. Tai yra lyg kelrodė žvaigždė besirenkantiems automobilį.

„Renault“ atstovas spaudai patvirtino Prancūzijos dienraštyje „Les Echos“ pasirodžiusią informaciją, jog svarstoma galimybė nutraukti universalo „Dacia Logan MCV“, vienatūrio „Lodgy“ arba mažo furgono ir daugiatikslio vienatūrio „Dokker“ gamybą.

Pirkti naują automobilį ramia širdimi gali tik tas, kuris neskaičiuoja pinigų. Taip teigiantys tuoj pat primintų, kiek nauja mašina praranda vertės vos tik išvažiavusi iš salono, ką jau kalbėti apie jos kainą po kelerių metų. Vis dėlto kurie modeliai mažiausiai kenčia dėl nuvertėjimo?