Cordoba

33 straipsnių

34–erių metų Lietuvos futbolo rinktinės ilgametį gynėją Marių Stankevičių „pagavome“ traukinyje, kur jis su „Cordoba“ ekipa keliavo į vienas svarbiausių Ispanijos antros lygos čempionato rungtynių su keturiais laipteliais žemiau esančiu „Mirandes“ klubu.

BNS.lt

Šiemet į „Serie A“ pakilusi „Bologna“ ekipa nusprendė atleisti komandos vyriausiąjį trenerį. Po nesėkmingos sezono pradžios, kai per pirmus dešimt turų klubas surinko vos šešis taškus, buvo nuspręsta atsisakyti trenerio Delio Rossi paslaugų.

34-erių metų Lietuvos futbolininkais Marius Stankevičius po keturių sezonų pertraukos grįžta į Ispaniją – mūsiškis pasirašė vienerių metų sutartį su „La Liga“ čempionate žaidusiu, tačiau pernai jame paskutinę, 20 vietą, užėmusiu ir į žemesnį divizioną („Segunda“) iškritusiu „Cordoba“ klubu.

„Barcelona“ po metų pertraukos susigrąžino geriausios Ispanijos „Primera“ lygos komandos vardą. Katalonai priešpaskutinio 37-o turo rungtynėse Madride 1:0 pranoko čempionų titulus praradusius „Atletico“ futbolininkus. Čempionišką įvartį įmušė argentinietis Lionelis Messi. „Barcai“ tai jau 23-ias šal...

Prieš UEFA Čempionų lygos pusfinalį „Barcelona“ pasismagino Ispanijoje. Katalonai „Primera“ lygos XXXV turo rungtynėse išvyko net 8:0 sutrypė autsaiderę „Cordoba“ komandą. Svečiai kamuolį kontroliavo net 75% laiko ir atliko net 27 smūgius, iš kurių 11 buvo į vartų plotą.