Aloyzas Kveinys

33 straipsnių

Savaitgalį Kaune baigėsi Lietuvos šachmatų lygos (LŠL) varžybos, kuriose nugalėtojas paaiškėjo tik paskutinėje partijoje. Čempionų titulą apgynė daugkartinis šio turnyro nugalėtojas Kauno „Margiris“. Lietuvos moterų šachmatų lygoje (LMŠL) triumfavo „MRU-ROSK Consulting“ komanda.

Antrasis turas Europos šachmatų čempionate, kuris lapkričio 12-23 dienomis vyksta Islandijoje, nesėkmingai susiklostė Lietuvos rinktinėms. Moterų rinktinė 1:3 nusileido Vengrijai, o vyrai po atkaklios kovos 1,5:2,5 pralaimėjo Norvegijai, kurios gretose vėl nežaidė pasaulio čempionas Magnusas Karlsen...

Lietuvos šachmatų čempionate liko sužaisti vieną turą, kuriame susirungs pirmas dvi vietas užimantys kauniečiai Šarūnas Šulskis ir Titas Stremavičius. Priešpaskutiniame ture Š. Šulskis įveikė Tautvydą Vedricką, o T. Stremavičius atsilaikė prieš Aloyzą Kveinį – partija baigėsi lygiosiomis.