„Per ilgus metus man teko matyti daugybę penio lūžių. Nelaimės eiga visuomet tokia pati: liesas vyriškis apačioje, stambesnė mergina viršuje, seksas ganėtinai šiurkštus. Vienam vyrukui nuo kraujavimo kapšelis taip sutino, kad tapo beveik meliono dydžio. Iš tiesų penyje nėra kaulo, kuris galėtų lūžti, mes tiesiog taip vadiname šį nelaimingą atsitikimą, tačiau korėtame audinyje gausu kraujagyslių“, – pasakojo vienas skubios medicinos pagalbos skyriaus darbuotojas.

Ko gero, nesunku nuspėti, kad medikams teko susidurti su daugeliu atveju, kai daiktai įstringa nepatogiose vietose.

„Vienas mano pacientas, žmonai išvykus, nutarė pasinaudoti jos vibratoriumi. Viskas baigėsi tuo, jog vyriškis prasidūrė riestinę gaubtinę žarną. Teko skubiai operuoti žarnyną. Po operacijos jis atrodė gerokai susigėdęs.

Kitas komentatorius, kurio sesuo dirba medicinos seserimi, papasakojo štai tokią pikantišką istoriją: „Mes gyvename maždaug vidutinio dydžio miestelyje, aplinkui yra šiek tiek ūkių. Vienas į šeštąją dešimtį įžengęs ūkininkas atvyko į ligoninės priimamąjį su cukinija užpakalyje. Jis tvirtino nuogas važiavęs traktoriumi ir nukritęs tiesiai ant cukinijos“.

Kiti komentatoriai prisiminė savo pacientų užpakaliuose įstrigusius obuolius, avokadus ar netgi gėlių vazonus. Tai paskatino vieną sekso reikmenų parduotuvėje dirbantį „Reddit“ vartotoją pateikti naudingą patarimą: „Jei norite įsikišti į savo užpakalį žaisliuką ir netrokštate, kad jis ten pradingtų, tas žaisliukas būti į apačią išplatėjančiu pagrindu“.

Gydytojai dažnai susiduria su atvejais, kai pacientai aiškina pataikę nukristi ant įvairiausių daiktų, tačiau tokios situacijos atrodo mažų mažiausiai neįtikėtinos: medikai supranta, kad žmonėms norisi išsaugoti orumą, bet dėl išgalvotų pasakojimų švaistomas brangus laikas. Visgi vieną kartą neįtikimas pasakojimas pasirodė besąs tiesa.

„Mano pacientas buvo striptizo šokėjas. Vieno savo pasirodymo metu jis bešokdamas judėjo atgal ir kilstelėjo užpakalį, norėdamas užšokti ant už jo stovėjusios kėdės, tačiau nežinojo, kad ši buvo sulūžusi. Tai buvo besisukanti kėdė be atlošo, kurios aukštis reguliuojamas cilindrais. Trumpai tariant, vyrukas tiesiogine to žodžio prasme savo užpakalį pamovė ant aukštį reguliuojančio kedės cilindro, kurio niekaip nepavyko ištraukti. Į įvykio vietą iškviesti greitosios medicinos pagalbos gydytojai cilindro ištraukti nepajėgė, netrukus atskubėję priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyrukai apskritai atsisakė tai daryti. Tad vaikinas buvo nugabentas į ligoninę, kur jam galiausiai buvo ištrauktas svetimkūnis“, – buvo pasakojama viename įraše.

Dar vienas komentatorius, anksčiau susitikinėjęs su radiologe, pasidalino istorija apie vyriškį, kuriam „pavyko į užpakalį susikišti visą ranką. Kaip galėtumėte įsivaizduoti, vaizdelis buvo tikrai keistas. Bekišdamas ranką, jis beveik susiplėšė peties ir nugaros raumenis. Be to, jis nusirideno nuo lovos ir susilaužė riešą“.

Buvęs skubios medicinos pagalbos skyriaus darbuotojas pateikė dar vieną siaubingą įspėjantį pasakojimą: „Pro skyriaus duris įėjo mergina, atrodanti taip, tarsi būtų nužengusi iš prasto filmo apie vampyrus. Nuo burnos žemyn ji visa buvo permirkusi krauju. Visi į ją iš karto atkreipė dėmesį. Mergina tepasakė, kad kraujas nėra jos. Tuomet skubios medicinos pagalbos skyriaus darbuotojai įvežė jos vaikiną. Paaiškėjo, kad oralinio sekso malonumai bevairuojant baigėsi avarija“.

Nors nederėtų nieko gėdytis, visgi egzistuoja tam tikros atsargumo priemonės, padedančios išvengti tokio pobūdžio keistų, nemalonių ir pavojingų nutikimų. Tad suabejojus, ar viskas baigsis gerai, verta prisiminti: reikia naudoti lubrikantą, atkreipti dėmesį į kampus ir padėtis ir visuomet rinktis sekso žaisliuką su į apačią išplatėjančiu pagrindu.