Konkurso metu DELFI skaitytojai kviečiami registruoti savo mylimiausią, profesijai atsidavusį mediką profesionalą, rinkti geriausią gydymo įstaigą pagal žemiau nurodytas 6 nominacijas, užpildant anketą DELFI platformoje:

DELFI skaitytojai savo mylimus medikus galės pristatyti 6 nominacijoms:

Šeimos gydytojas (-a) – tai pirmasis gydytojas, kuriam gyventojai patiki savo sveikatos problemas.

Gydytojas (-a) specialistas (-ė) – tai specializuotą sveikatos priežiūros paslaugą teikiantis gydytojas: kardiologas, otorinolaringologas, neurologas, pulmonologas, dermatovenerologas, ortopedas traumatologas, chirurgas, akušeris-ginekologas, oftalmologas, fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojai ir kt.

Vaikų gydytojas (-a) – tai vaikų ligas gydantys gydytojai.

Greitosios medicinos pagalbos medikas (-ė) – medikas (gydytojas, slaugytojas ar paramedikas), dirbantis greitosios medicinos pagalbos ekipaže.

Slaugytojas (-a) – tai šeimos gydytojo ar gydytojo specialisto padėjėjas, atliekantis daug atsakingo ir svarbaus darbo.

Gydymo įstaiga – tai privačios ir viešosios gydymo įstaigos, kuriose gydomi pacientai.

Už „Tautos gydytoją” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti vieną kartą per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį be perspėjimo.

Konkurse dalyvauja visi medikai, kuriuos pasiūlo DELFI skaitytojai, užpildydami anketą. Kandidatą būtina priskirti vienai iš 6 nominacijų, galima įkelti mediko nuotrauką, pateikti trumpą aprašą apie jo veiklą, patirtį ir kodėl jis nusipelno „Tautos gydytojo” titulo. Anketoje svarbu užpildyti visus privalomus laukus ir gauti registracijos patvirtinimą. Viešai bus matomos tik patvirtintos nominacijos.

Apie įdomiausiai pristatomus, atsidavusius medikus ir jų veiklą bus rengiamos publikacijos, kurios pasirodys DELFI portale.

Visų medikų kandidatūros bus matomos DELFI specialioje platformoje – konkurso puslapyje:

Medikai apie laimėjimą bus informuoti asmeniškai per jų tiesiogines darbovietes.

Daugiausiai balsų atskirose nominacijose surinkę medikai bus skelbiami nugalėtojais gegužės 26 d. Nugalėtojai specialiais prizais bus apdovanoti MO muziejuje, Vilniuje, birželio 4 dieną.

„Tautos gydytojas“ 2018 metų nugalėtojai:

Konkurso „Tautos gydytojas" 2018 nugalėtojai

Šeimos gydytoja – Brigita Aidukienė

Gydytojas specialistas – Saulius Ročka

Vaikų gydytoja – Kristina Kubilienė

Greitosios pagalbos medikas – Mindaugas Maslauskas

Slaugytoja – Vida Spiečienė

Gydymo įstaiga – Antakalnio poliklinika

Pernai šiam konkursui iš viso buvo pateiktas 231 nominantas.

2018 metų nominacijų įteikimo akimirkos: