Kitą savaitę norintieji pasiskiepyti tai padaryti galės Vilniaus „Oze“, CUP prekybos centre ir Panevėžio „Babilone“, o dar kitą – Vilniaus ir Klaipėdos Akropoliuose, Kauno prekybos miestelyje „Urmas“. Šiandien gyventojai bus skiepijami „Oze“.

Čia visi suaugusieji ir vaikai nuo 12 metų galės pasiskiepyti be išankstinės registracijos sustiprinančiąja trečiąja, pirmomis bei antromis dozėmis kompanijų „BioNTech“ ir „Pfizer“ sukurta vakcina „Comirnaty“. Atvykstant būtina turėti asmens tapatybės dokumentą, kad tą pačią dieną būtų galima pratęsti galimybių paso galiojimą.

Gyventojų skiepijimas nuo koronaviruso prekybos centruose
Foto: Organizacijos nuotr.

Taigi kitą savaitę, pirmadienį, sausio 10 d. 11:30–17:00 val. skiepytis bus galima Vilniaus prekybos ir pramogų centre „Ozas“, o penktadienį, sausio 14 d. NKC mobili komanda dirbs dviejuose miestuose – Vilniaus CUP prekybos centre 12:00–17:00 val. ir Panevėžio prekybos centre „Babilonas“ 14.00–19.00 val.

Dar kitą savaitę, sausio 17 d. Vilniaus „Akropolyje“ laikina vakcinacijos vieta veiks 12.00–17.00 val., sausio 18 d., 12.00–17.00 val. – Kauno prekybos miestelyje „URMAS“, o sausio 20 d., 12.00–17.00 val. – Klaipėdos „Akropolyje“.

NKC direktoriaus Daumanto Gutausko teigimu, džiugina tai, kad būtent tokia galimybė pasiskiepyti pasiteisino, nes sulaukiame vis didesnio susidomėjimo ir norinčių skiepytis.

Gyventojų skiepijimas nuo koronaviruso prekybos centruose
Foto: Organizacijos nuotr.

„Visų iki šiol buvusių išvykų metu į didžiuosius prekybos centrus driekėsi norinčiųjų skiepytis eilės. Akivaizdu, žmonėms yra patogu, kai vakcina atvyksta kuo arčiau jų ir nereikia papildomai registruotis, planuotis laiko. Užtenka tiesiog stabtelėti keliolikai minučių mobilioje vakcinacijos vietoje, vykstant su reikalais ar apsipirkti į prekybos centrus. Tad įvertinę, kad šios paslaugos poreikis yra didžiulis, į kai kuriuos prekybos ir pramogų centrus jau suplanavome vykti dar kartą“, – sako D. Gutauskas.

Gyventojų skiepijimas nuo koronaviruso prekybos centruose
Foto: Organizacijos nuotr.

Pirmosios išvykos metu Vilniaus „Akropolyje“ NKC mobili komanda paskiepijo 111 žmonių, Kauno „Akropolyje“ – 300, Vilniaus „Panoramoje“ – 366, Panevėžio „Babilone“ –185, o Klaipėdos „Akropolyje“ – 208 gyventojų.

Ši iniciatyva įgyvendinama bendradarbiaujant su LR Vyriausybe, Sveikatos apsaugos ministerija ir Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacija (LNTPA), kuri vienija didžiuosius šalies prekybos centrus.

NKC mobilios komandos darbo grafikas sausio 10–21 d. vakcinacijos turo metu prekybos ir pramogų centruose:

NKC mobilios komandos darbo grafikas sausio 10-21 d. vakcinacijos turo metu prekybos ir pramogų centruose
Foto: Organizacijos nuotr.