Diagnostikos centro atidaryme nuomonės formuotojai ir įžymybės turėjo progą išbandyti įvairiausias procedūras – nuo dantų balinimo iki kepenų echoskopijos.

Asmeninis fitneso treneris Paulius Ratkevičius atliko fizinio pasirengimo tikrinimo testą, sveikos mitybos specialistei Vaidai Kurpienei lazeriu buvo pašalinti išsiplėtę kapiliarai, o nuomonės formuotojai Agnei Kulitaitei atlikta kepenų enchoskopiją. Renginyje dalyvavo ir daugiau garsenybių, tokių kaip Ingrida Martinkėnaitė, Simona ir Mindaugas Lipniai, Remigijus Kančys, Loreta Kančytė ir kiti. Renginį vedė – Rolandas Mackevičius.

Renginio akimirka
Foto: Organizacijos nuotr.

Naujasis diagnostikos centras pasižymi universalumu – prireikus specialisto pagalbos, šeimos gydytojas nukreips į ten dirbančius kardiologus, infekcinių ligų̨ gydytojus, chirurgus, vaikų pulmonologus, radiologus ar kitus specialistus.

„Plečiame savo paslaugų spektrą ir žengiame didelį žingsnį į platesnę tyrimų ir gydimo sritį. Siūlome modernią aplinką, universalias paslaugas, įvairių sričių specialistus – dar daugiau galimybių klientams. Diagnostikos centre atrasite virš 20 skirtingų gydytojų specializacijų, paslaugas teikia įvairiausių sričių vaikų ir suaugusiųjų gydytojai specialistai“, – teigia naujojo diagnostikos centro medicinos direktorius, gydytojas Vytautas Dockus.

Pasak V. Dockaus, vienas didžiausių klinikos privalumų yra kruopščiai atrinkta medicinos
profesionalų komanda, kurioje yra entuziastingo bei talentingo jaunimo, mokslo daktarų ir
profesorių. 50-yje įmonės padalinių visoje Lietuvoje dirba beveik 600 darbuotojų. Įmonė
investuoja į nuolatinį gydytojų tobulėjimą, mokymus ir konferencijas.

Renginio akimirka
Foto: Organizacijos nuotr.

„Lygiuojamės į moderniausias Vakarų Europos gydymo įstaigas ir laboratorijas. Mūsų specialistai išsiskiria aukščiausio lygio kvalifikacija, o įrangą perkame įvertinę naujausius mokslo pasiekimus.

Siekiame išlaikyti aukščiausio lygio aptarnavimo kultūrą, taikome naujoves ir lygiuojamės į geriausias pasaulio medicinos praktikas“, – pasakoja gydytojas.

Renginio akimirka
Foto: Organizacijos nuotr.

Dar vienas diagnostikos centro išskirtinumas yra medicininės įrangos ir technologijų inovacijos – visa įranga yra naujausia Lietuvoje, ji įsigyta atsižvelgiant į pažangiausius tyrimus ir rekomendacijas.

„Centre atliekami įvairiausi instrumentiniai tyrimai – magnetinio rezonanso tomografija, rentgenologiniai, ultragarso ir širdies kraujagyslių ligų diagnostiniai tyrimai. Taip pat endoskopinės procedūros – gastrofibroskopija ir kolonoskopija.

Didžiuojamės įsigiję moderniausią pasaulyje Cutera Excel V+ lazerį, skirtą estetinėms
procedūroms. Kitais metais atidarysime ir dienos chirurgijos skyrių“, – teigia V. Dockus.

Be to diagnostikos centras vykdo ir švietėjišką veiklą – visuomenei skleidžia informaciją apie
ligas, jų tyrimus ir prevenciją. Leidžia žurnalą, straipsnius ir dalijasi medicinos ekspertų
komentarais.

Renginio akimirka
Foto: Organizacijos nuotr.

„Klinikų Vilniuje yra daug, tačiau mūsų išsiskiria patogia, lengvai pasiekiama lokacija ir multifunkcionalumu – visas reikiamas paslaugas rasite po vienu stogu. Tai kelia didelę
pridėtinę vertę ir taupo klientų laiką. Daug skirtingų detalių klinikoje sukuria jaukumo
jausmą – aplinka, darbuotojų bendravimo kultūra ir nuoširdus specialistų dėmesys “, – sako
V. Dockus.