Tai rodo šiandien Ekonomikos ir inovacijų ministerijos paskelbta „Švieslentė 2020“, kur lyginama Lietuvos verslo priežiūros institucijų pažangumo dinamika 2018 m. ir 2020 m.

NTAKD direktoriaus prof. dr. Renaldo Čiužo teigimu, tai labai svarbus įvertinimas ne tik institucijai, bet ir jos darbuotojams, be kurių nebūtų pavykę pasiekti tokių pokyčių.

„Mūsų institucijos stiprybė - čia dirbantys žmonės. Tik dėl jų pastangų, nuoseklių ir koordinuotų darbų įgyvendinant departamentui įstatymais priskirtas funkcijas, pavyko pasiekti, kad būtume vertinami kur kas geriau. Tai, kad vykdydami modernią verslo subjektų priežiūrą atsidūrėme institucijų lyderių ir esame vienuolikti, tarp padariusių didžiausią proveržį, ne tik džiugina, bet ir rodo, kad einame teisingu keliu konsultuodami ir padėdami verslui, o ne bausdami jį“, - sako R. Čiužas.

Anot jo, svarbu, kad tai šiuos pokyčius pastebi ir pats verslas, kuris mus vertina ir tuo pačiu pripažįsta, jog poveikio priemones taikome tik kraštutiniais atvejais, pavyzdžiui, baudas, kai jau išnaudotos dialogo, derybų galimybės.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)