Įmonės valdybos pirmininkė Ingrida Damulienė sako, kad bendrovė nuolat prisitaiko prie klientų įpročių.

„Vasarą kur kas ilgiau nei įprastai dirbame kurortiniuose miestuose, pasibaigus sezonui derinamės prie klientų srauto ir ilginame darbo laiką ten, kur gyventojams patogu užsukti po darbų. Norime užtikrinti, kad būtiniausi vaistai ir grožio prekės būtų pasiekiamos klientams patogiu metu“, – sako I. Damulienė.

Pasak jos, nuo rudens tinklo vaistinėse lieka galioti visos būtinos apsaugos nuo koronaviruso priemonės – dažnesnė vaistinių dezinfekcija, klientai kviečiami laikytis saugaus atstumo, dėvėti apsaugines veido priemones, laikytis tinkamos rankų higienos. Dėl šalyje esančios pandemijos vis dar darbui visą parą neatidaromos pagrindinio vaistinių tinklo vaistinės.

Eurovaistinė
Foto: Organizacijos nuotr.

Įmonės komunikacijos vadovė Laura Bielskė dalinasi informacija, kad šiuo metu vaistinėje populiariausios yra priemonės lengvam peršalimui gydyti ar alergijos simptomams palengvinti.

„Kovą tik paskelbus karantiną, jautėsi stipriai išaugęs domėjimasis nereceptiniais vaistais, klientai aktyviai pildėsi namų vaistinėles. Per karantiną vaistų įsigijimas sustojo, į vaistines atvykdavo tik asmenys, kuriems tam tikri medikamentai buvo būtini. Žinoma, tai buvo susiję ir su tuo, kad daugelis apie metą, kai verčiau likti namuose pagalvojo dar iki karantino pradžios. Be to prisiminkime, kad buvo labai sudėtinga patekti pas gydytojus, o karantino metu buvo įvestas reguliavimas, kad įsigyti galima tik vieną nereceptinio vaisto pakuotę“, – sako L. Bielskė.

Eurovaistinė
Foto: Organizacijos nuotr.

Karantino metu krepšelyje dažniausiai atsiduriantys vaistai:

  1. Nervų sistemą veikiantys analgetikai.
  2. Vaistai virškinimui gerinti. Virškinimas ir metabolizmas.
  3. Širdies ir kraujagyslių sistemą veikiantys vaistai.
  4. Raumenų ir skeleto sistemą veikiantys vaistai.
  5. Kvėpavimo sistemą veikiantys vaistai.


Eurovaistinė
Foto: Organizacijos nuotr.


Liepą-rugpjūtį dažniausiai įsigyjami šių kategorijų vaistai:

  1. Nervų sistemą veikiantys analgetikai.
  2. Vaistai virškinimui gerinti.
  3. Širdies ir kraujagyslių sistemą veikiantys vaistai.
  4. Kvėpavimo sistemą veikiantys vaistai.
  5. Raumenų ir skeleto sistemą veikiantys vaistai.