Dirbsiantiems Kartenos ligoninėje dieninėje pamainoje žadamas 35 Eur (1 val.), naktinėje pamainoje – 45 Eur (1 val.) atlyginimas neatskaičius mokesčių.

Meras feisbuke rašo, jei reikės, medikams bus užtikrintas ir apgyvendinimas bei kitos sąlygos.

***
Vėl šoktelėjęs sergamumas koronavirusu vienoje globos įstaigoje, anot Sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos, kelia nerimą. Karštu tašku tapo Kartenos katalikiškoji palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninė. SAM informuoja, kad virusas aptiktas per vieną pacientą, kurį norėta perkelti. Naujausiais duomenimis, tarp sergančiųjų yra medikai, kurie gyvena ne tik Kartenoje.

Vieno patikrino metu nustatyti 22 COVID-19 infekuoti pacientai, viso gydoma 28 asmenys. Trečiadienį iki pietų tiriamų slaugos įstaigos darbuotojų tyrimų atsakymų padaugėjo.

„Situacija labai nepalanki, balandžio 28 dieną buvo gauta informacija, kad nustatytas teigiamas tyrimo rezultatas. Buvo atliktas tyrimas, nes asmenį buvo norima perkelti“, – kaip buvo aptiktas virusas slaugos įstaigoje paaiškino Vilniaus departamento Užkrečiamųjų ligų valdymo skyriaus vedėja Ginreta Megelinskienė.

A. Veryga sako, kad žinia apie Karteną (Kretingos rajonas) kol kas dar labai nauja, tad dėl to taikytis Nemenčinės pavyzdžio ir uždaryti miestelį, dar neketinama.